muslimislamukbrit
1.12.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Bude do roku 2050 z Britanistánu chalífát?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Otazník v titulku nejspíš není zapotřebí, už nyní vykazuje tato země veškeré znaky nastupujícího chalífátu. Bílé dívky jsou jen bezcenné otrokyně, které jsou beztrestně znásilňovány a týrány. Velká Británie navíc nedělá žádné účinné kroky, kterými by nekonečnou invazi zastavila, naopak, letos jsou zaznamenány rekordní počty připlutí.

 

Kritici islámu a islamizace jsou reálně ohroženi, musí mít 24 hodin denně ochranku a většina z nich počítá s tím, že jednou nejspíš zemřou rukou muslima. Nejen Londýn, ale i spousta dalších měst, již mají muslimské starosty. A to byl Khan právě v Londýně zvolen opakovaně.

.

V bezpečí samozřejmě nejsou ani odpůrci islámu ze zahraničí, na něž je vypsána fatva. Odpůrci islámu jsou ovšem od cesty do země odrazováni, jako aktuálně kandidát na francouzského prezidenta – Eric Zemmour.

Úředníci starosty Londýna Sadiqa Khana se spojili s hostiteli Erica Zemmoura, aby je od cesty Zemmoura do Londýna odradili.“ Kandidát pro francouzské prezidentské volby v roce 2022 (který žije pod přísnou policejní ochranou a hrozí mu poprava) nenašel v Londýně místo pro svou konferenci. Na přímou otázku, zda byl Khan do této iniciativy proti Zemmourovi zapojen, mluvčí starosty řekl: „Nikdo, kdo chce rozdělit naše komunity nebo podněcovat nenávist k lidem kvůli barvě jejich kůže nebo bohu, kterého uctívají, není v našem městě vítán.“ Mluvčí Zemmoura odpověděl: „Překvapující, že toto tvrdí o městě, kde jsou v ulicích povoleny výzvy k džihádu. Bizarní, v zemi svobody projevu.“

Řada osobností, které jsou kritické k islámu a které žijí pod ochranou policie, byla v Londýně zakázána. Zakázán byl například Geert Wilders, nizozemský politik chráněný vojenskou jednotkou nizozemské armády, která je obecně zodpovědná za zajištění bezpečnosti velvyslanectví v Afghánistánu. I jemu byl odepřen vstup do Londýna. Stejně jako Robertu Spencerovi, zakladateli Jihad Watch.

.

Londýn, kde mohou radikální imámové svobodně podněcovat „svatou válku“ proti Západu a poslanci jsou zabíjeni přímo v kostelech, se stal Londonistánem…

Londýnské galerie jako Saatchi, Mall a Tate cenzurovaly mnoho umělců za to, že jsou „islamofobní“. Muzeum Victoria and Albert stáhlo portrét Mohameda.

V těchto městech byli v posledních 4 letech zvoleni muslimové za starosty, někde i opakovaně:

  • Starosta Londýna … Muslim
  • Starosta Birminghamu … Muslim
  • Starosta Leedsu … Muslim
  • Starosta Blackburnu … Muslim
  • Starosta Sheffieldu … Muslim
  • Starosta Oxfordu … Muslim
  • Starosta Lutonu … Muslim
  • Starosta Oldhamu … Muslim
  • Starosta Rockdale … Muslim

Co se stane, když muslimská populace Spojeného království dosáhne 20 procent z celkového počtu, k čemuž by mělo dojít za jednu generaci?

Geert Wilders, který musel měsíce spát v bývalých vojenských kasárnách daleko od své rodiny kvůli výhrůžkám smrtí, byl pozván do Westminsteru. Letěl tedy z Amsterdamu do Londýna. Když dorazil na letiště Heathrow, setkal se se dvěma důstojníky v civilu, kteří ho vrátili na let do Amsterdamu. „Takhle Británie vítá demokrata?“ Řekl Wilders. „Byl jsem pozván jedním z vašich poslanců Parlamentu. Jsem volený politický zástupce. Jsem demokrat. Používám svou svobodu projevu.“ Ano, svoboda slova, to je něco v islámu nemyslitelného. Ale nejen v islámu, jak všichni víme, tak i současný korporátně-fašistický režim se jen kryje pláštíkem neexistující „liberální demokracie“. I to je důvod, proč tento režim tak protěžuje totalitní islám.

.

V Anglii není příliš bezpečno, pokud šéf MI6 (britské tajné služby), sir John Sawers, také doporučil autocenzuru a varoval Brity, aby neuráželi islám, pokud chtějí zabránit teroristům v zahájení útoků v zemi: „Pokud projevíte neúctu k základním hodnotám ostatních, pak vyvoláte rozzlobenou reakci. My na Západě musíme být umírnění.“

Před osmdesáti lety vysílalo „Radio London“ v Itálii pod sevřením fašismu. Vysílání začalo „Londýnskými rozhovory“ a ne „jsme umírnění“. Dnes by to mohlo začít takto: „Londonistan mluví, jsme submisivní …“.

Uvedené chování Britů je známkou absolutního podvolení a islám v překladu znamená „podvolení“.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 870 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)