imiboat
20.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Buď zemřou oni, nebo zemřeme my

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Organizace Lékaři bez hranic a jiné tak zvané neziskovky, již delší dobu provozují plavidla, která vyzvedávají přivandrovalce hned u pobřeží Afriky, nebo přímo v přístavech a přepravují je do Evropy. Tyto velké lodě si organizace zakoupily z příspěvků naivních občanů Evropské unie, kteří je zasílali v domnění, že za ně budou nakoupeny léky a lékařská zařízení pro zlepšení lékařské péče přímo v Africe. Místo toho byly tyto finanční příspěvky zneužity k nákupu lodí. Neziskovky a lékaři tak místo toho, aby pomáhali v Africe nemocným, vozí nám do Evropy zdatné jedince invazní armády. Dopouštějí se tím zločinu podvodu, který však přerostl ve hrůzný zločin napomáhání agresi a přípravy války, který je jasně specifikován v mezinárodním právu a za který by měl být uplatňován trest hrdelní.

Drzost a nestoudnost těchto „neziskových organizací“ i když nikdo nechápe co to je za neziskovost, když si z ní lze platit nejen mzdy a různé osobní požitky, ale nakupovat lodě a provozovat bezplatnou lodní dopravu, se projevila i v jejich konstatování, že nařízení libyjské vlády o tom, že takzvané neziskovky nesmí v libyjských vodách nakládat přivandrovalce bude znamenat více mrtvých. A ve své nestoudnosti dále pokračovaly prohlášením, že pokud budou humanitární lodě vytlačeny ze Středozemního moře, bude v oblasti méně lodí zachraňujících tonoucí lidi.

Je třeba si uvědomit, že jediné řešení současného problému s přivandrovalci spočívá v těchto několika základních podmínkách:

1. Zabavit neziskovkám jejich plavidla a trestně stíhat jejich vedoucí pracovníky. Pokud budou i nadále v této protiprávní činnosti pokračovat, neziskovky zrušit a zabavit majetek.

2. Potopit všechna plavidla, která se nebudou bezezbytku řídit námořními předpisy, a u kterých bude jen pouhé podezření z pašeráctví, ihned u břehů Afriky.

3. Plavidla zastižená na moři s přivandrovalci okamžitě vracet do Afriky.

4. Velmi dobře si rozmyslet jakoukoliv finanční podporu pro tyto organizace.

Žádné jiné řešení neexistuje. Pokud bude dále pokračovat příliv přivandrovalců, nezemřou sice na moři oni, ale zato se staneme obětí genocidy my. Konec Západu by měl být spíše nazván koncem obyvatel Evropy, bílé rasy, křesťanského vyznání a řecko-římské kultury. V sázce je vše, o své budoucnosti rozhodneme my sami! 

ZDROJ: Miroslav Sládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.