22182850-0-image-a-20_1576202358108 (1)
14.12.2019
Kategorie: Společnost

Brutální útok černochů na bílého amerického chlapce na Floridě. Kvůli jeho kšiltovce s Trumpem

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Bílý chlapec z okresu Hamilton v americkém státě Florida zažil zřejmě nejhorší chvíle svého života. Pro své sympatie k Donaldu Trumpovi, které projevil kšiltovkou “Trump 2020”, byl ve školním autobuse brutálně zbit skupinou svých černošských vrstevníků.

Prvních devatenáct vteřin útoku, který měl prý trvat mnohem déle, ukazuje útok vypasené černošky na sedícího chlapce, který se nejprve snaží bránit, ale je zaražen do sedadla dalšími čtyřmi černými agresory. Nejaktivnější z nich je již zmíněná stokilová “mama”. K útoku, po kterém chlapec skončil v nemocnici, došlo už v listopadu, ale rodina dostala od svého obhájce až nyní povolení video zveřejnit.

Matka Tylera vypověděla, že si chlapec kšiltovku koupil ze svých vlastních peněz a měl z ní velikou radost. Když si ji ale vzal do školy, okamžitě se stal terčem verbálních i fyzických útoků. I když kšiltovku raději do školy nosit přestal, útoky měly pokračovat, a jeho vyšetření v nemocnici po napadení v autobuse ukázalo starší modřiny svědčící o tom, že nebyl napaden poprvé.

Lidé komentující video, které má od včera již několik milionů shlédnutí, volají po obvinění z pokusu o vraždu. Mluví se o dopadech demografických změn v Americe pro bílé lidi, a lidé neskrývají strach z budoucnosti.

 

Uvidíme tento útok dnes večer na České televizi? Všichni dobře víme, že kdyby to bylo obráceně, běží to jako hlavní zpráva dne.

Do roku 1971 nebylo v USA pravidlem, aby spolu děti různých ras společně cestovaly do školy. Rozhodnutí Nejvyššího soudu Swann v. Charlotte-Mecklenburg Board of Education z roku 1971 to ovšem změnilo a údajně v zájmu dosažení rasové vyváženosti byli rodiče bílých dětí přinuceni nechat své děti cestovat do školy školními autobusy s dětmi černými. Tento desegregační nástroj je v americké historii znám jako “forced busing”.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 600,00 Kč
Vybráno 10.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 724 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.