nemeckogangislam
1.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Brutální realita Německa: Jak jeden muslimský uprchlík zničil život jedné křesťanské ženy

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Berlín, 2. března 2018. Maria S., 41 letá Berlínčanka šla vyvenčit pejska. Na chodníku před domem se jí najednou postavil do cesty vousatý muž a probodával ji zrakem plným nenávisti. Když ho chtěla obejít, tak surově kopl do jejího malého pejska.

 

Po tom jak se k bolestně vyjícímu pejskovi zhrozeně sehnula, tak muž vytáhl z tašky prázdnou pivní láhev a začal ji zuřivě mlátit po hlavě a zádech. Po několika úderech padla k zemi s rozbitou a krvácející hlavou.

Jeden její soused slyšel Mariiny zoufalé výkřiky a přiběhl jí na pomoc. Mezitím se atentátník vzdálil z místa činu a soused ho ještě viděl jako zmizel ve vchodu nedalekého Domu azylantů. Přivolaní policisté ho tam našli. Zjistili, že krátce předtím, než zmrzačil Mariu, tak několik minut předtím totéž udělal v blízkém parku 60 leté ženě. Udeřil ji po hlavě a po zádech lahví a kopal jejího pejska. Obě ženy byly dopraveny do nemocnice.

Dvě ženy byly bezdůvodně za bílého dne v Berlíně surově zbití muslimem Syřanem, jehož neznali a ani mu nic neudělaly. Pachatel byl identifikován a všechno zachytila ​​i kamera, která byla umístěna nad vchodem domu, kde bydlela Maria. Přesto bylo vyšetřování proti němu velmi rychle zastaveno.

Raghed A. přišel v roce 2015 do Německa, kde požádal o azyl. V roce 2017 šel navštívit svou matku, která mezitím už žila jako migrantka ve Francii. Tam mu – neznámo jak, neznámo proč – jistý psychiatr vystavil potvrzení, že trpí na posttraumatické poruchy, jako následky války v Sýrii, které mohou způsobit násilné činy.

To kvalifikovala berlínská prokuratura jako psychickou nemoc a prohlásila, že v jejím důsledku při útoku na obě ženy padl Raghed do stavu nepříčetnosti a nebyl si vědom žádné viny. To potvrdil i soudní lékař a prokuratura případ uzavřela.

Je srpen 2020 a Maria stále trpí duševně na to, co jí udělal Raghed. Je zoufalá a velmi rozzlobená na kancléřku a na její vládu:

“Ten, který mě téměř zabil, o toho se stát dobře postaral a nadále stará. Nebyl potrestán a byl na psychiatrii a už je nyní opět na svobodě. O mě – jeho oběť – se ale vůbec nikdo nepostaral. “

Maria má totálně zničený život. I o dva roky později trpí na neustále ataky strachu, na nespavost, v důsledku čehož má časté výpadky koncentrace.

Svou práci ve známém berlínském hotelu ztratila natrvalo, mj. i proto, že už nedokáže normálně komunikovat s jeho četnými arabskými hosty – při Arabech dostává záchvaty paniky a třese se na celém těle.

Obává se také blízkosti jiných lidí, má strach jet tramvají a či vlakem. Za takových okolností si nedokáže najít už žádnou práci.

Vedle psychických a sociálních problémů se velmi rychle dostavily i materiální potíže.

Jeden jediný den – 2. březen 2018 – změnil celý její život k nepoznání. A ten už nikdy nebude takový, jaký byl předtím. Díky kancléřce Merkel a její uprchlické politice.

Případ Marie je však jen jedním z mnoha podobných případů německých žen, které staly oběťmi politiky kancléřky.

Kancléřky, která mnohonásobně porušila svou přísahu vůči německému národu a způsobila tak utrpení a zničený život tisícům žen z jejího německého národa.

Pokud se žena přemění na monstrum, které je doslova posedlé mocí s možností ovládat jiné, tak úplně ztratí to, co ženu dělá ženou – soucit a především hluboký pocit sounáležitosti s jinými ženami a zejména takovými, které postihl osud podobný jako Marii.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 303 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.