660-993-makita-dk1474-aku-sada
25.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Brusky a vrtačky Makita: Jednoznačná sázka na kvalitu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Potřebujete vybavit svou soukromou nebo profesionální dílnu spolehlivými nástroji? Bez brusek, pil, šroubováků či kladiv se rozhodně neobejdete. Ostatně, vždyť pánové většinou milují nakupování různých přístrojů, s nimiž se v dílnách dají dělat doslova divy. V každém případě se vyplatí vsadit na spolehlivou značku. Tu představuje japonská Makita. Právě na její brusky a vrtačky se zaměříme v následujících řádcích. Podíváme se jak na klasické, tak i na aku nářadí Makita.

Maximální výkon zaručen

Bez kvalitní vrtačky se neobejde žádný domácí kutil. Stejně tak je nezbytná i v pracovním provozu. Vrtačka Makita je k dispozici ve standardní elektrické i v aku podobě. Velmi oblíbeným se stal především aku šroubovák vybavený příklepem. Právě jeho kompaktní tvar, flexibilní nasazení a další přednosti jej předurčují pro mnohé činnosti. Sestavení nábytku a dotahování šroubů na různých konstrukcích se stane doslova hračkou.

Spousta vychytaných funkcí

V první řadě je třeba předeslat, že i aku přístroje od Makity si díky svému výkonu poradí také s vrtáním. Disponují silným akumulátorem, který je vybavený ochranou proti přehřátí a přetížení. Maximální vybití nehrozí. Samozřejmostí je u vrtaček zmiňované značky i ergonomické řešení rukojeti. Celkový design přístroje je nadčasový. Vyznačuje se též minimální hmotností. Řemeslníkovi se i delší dobu pracuje mnohem lépe.

Při nákupu buďte obezřetní

Značka Makita je bezesporu sázkou na kvalitu prověřenou časem. Vždyť na trhu působí úspěšně již od roku 1915. Na trhu je dnes spousta prodejců a mnozí se pouze tváří, že jsou autorizovaní přímo u japonského výrobce. Jejich autorizace se přitom vztahuje pouze k českému distributorovi. Jestliže se vám zamlouvá bruska Makita anebo jakýkoli jiný nástroj, pořiďte si toto zboží přímo u autorizovaného prodejce, jímž je společnost Schipro. Ta dokáže nabídnout jak nejnižší ceny, tak i profesionální zákaznický servis.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.