MIGRANTIEU
29.7.2017
Kategorie: Společnost

Bruselská diktatura

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Pokud je nám všem známo, jsme suverénní stát. Bruselská centrála se však chová, jako bychom byli Protektorát Čechy a Morava. Diktuje od používání názvů pro rum a máslo až po odzbrojování občanů. Diktuje tedy již úplně všechno.

Poslední příklad poskytla unie svoji splněnou výhrůžkou, že zahájí řízení proti České republice, Polsku a Maďarsku, pro jejich odmítání přijímat přivandrovalce. Trestním řízením je ten arogantní diktát nazýván právem, protože již předem daným výsledkem bude trest pro odpírače, a to v podobě stovek milionů eur. Zatím nebude naše země trestána vězením pro občany, kteří s politikou bruselských byrokratů nesouhlasí, ale to určitě nastane, alespoň pro ty, kdo jsou na unijním seznamu nežádoucích osob.

Položme si zásadní otázku, stojí nám pár ubohých dotací, které ještě z velké části vysaje Babišův Agrofert, za ztrátu bezpečnosti, národní identity?

Komisař, který zahájení trestního řízení slavnostně oznámil jakýsi ….mopulos je z Řecka. Tragičtější figurku si pro zdůvodnění zahájení sankčního řízení vůči nám nemohli v EK vybrat. O to drzejší je jeho zdůvodnění, proč tomuto kroku EK přistoupila. Že prý bereme dotace z unie a nehodláme dodržovat unijní příkazy. Tak aby bylo jasno, Řekové mají neustále nataženou ruku a pumpují se do nich stovky miliard eur (sami si vynásobte dvaceti sedmi, protože v korunách to je již vyložené zvěrstvo). Platy a důchody v Řecku jsou přitom třikrát vyšší než tady u nás. Odchod do důchodu i v 50 letech. Přitom sami Řekové ještě ani jednou nesplnili podmínky, na které byla finanční výpomoc vázána. Teď budou kritizovat nás?! Kde to jsme?!

Když jsme u těch, kdo by měli mlčet a zalézt někam do kouta, místo toho, aby nás trestali nebo nám radili jsou také jak bývalý, tak i současný český prezident. Václav Klaus nás do Evropské unie zavlekl i přes naše protesty. To on podepisoval Česko-Německou smlouvu atd. V tom mu zdatně sekundoval i současný prezident, který nakonec ještě dělal slavnostní stafáž při definitivním slavnostním přijímání republiky do unie a věšel vlajku EU na Hradě. Dnes nám oba vykládají, že unie je špatná, ničí naši národní svrchovanost, okrádá nás o peníze a nabádají k odchodu z ní. Nepropadejte selektivním výpadkům paměti a neomlouvejte jejich činy z minulosti jen proto, že nyní vám vykládají, to co chcete slyšet. 

Otázka za stovky miliard na závěr. Kolik desítek let je třeba, aby těm současným i minulým politikům, kteří si osobují právo vést Českou republiku a zastupovat občany v parlamentu došlo to, co Republikáni hlásali před více než dvaceti lety?

ZDROJ: Miroslav Sládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 149 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...