10330449_934030170051873_9152977924826845960_n
27.3.2016
Kategorie: Společnost

Brusel: “Pochod proti strachu” zrušen. Kvůli strachu!

Sdílejte článek:

RED 27|03|2016

V návaznosti na oficiální varování zrušili pořadatelé v Bruselu dnešní plánované solidární shromáždění “Pochod proti strachu”. Evropské země posílily bezpečnost, neboť po bombových útocích v Bruselu zatkla policie několik podezřelých v Německu a Belgii.

 
 
Belgický ministr vnitra Jan Jambon v sobotu vyzval lidi, aby se zdrželi účasti na nedělním plánovaném “Pochodu proti strachu” s odvoláním na aktuální úroveň hrozby a omezené “policejní kapacity”,  protože je třeba upřednostnit vyšetřování bombových útoků. Na společné tiskové konferenci s Jambonem řekl starosta Bruselu Yvan Mayeur, že policejní orgány jsou vytížené probíhajícím vyšetřováním po úterních bombových útocích, který zanechal více než 30 mrtvých a stovky zraněných. Muž, který byl zatčen v souvislosti se smrtícími útoky v Bruselu čelí obvinění z terorismu. Spolu s ním bylo zatčeno dalších jedenáct podezřelých.

“Dovolme bezpečnostním službám, aby dělaly svou práci a pochod odložme o několik týdnů,” řekl starosta novinářům.

V návaznosti na tuto tiskovou konferenci, pořadatelé pochodu ve svém prohlášení oznámili zrušení dané události . “Bezpečnost našich občanů je naprostou prioritou,” uvedli organizátoři. “V důsledku toho jsme akceptovali návrhy policie a odložili pochod na pozdější dobu. Tímto žádáme občany, aby nejezdili tuto neděli do Bruselu,” dodali pak ještě v prohlášení.

Po útocích v Bruselu ministři vnitra a spravedlnosti členských států EU vyzvali ke zvýšenému sdílení zpravodajských informací v celém bloku, aby se zabránilo opakování útoků v Bruselu a útoků v listopadu loňského roku v Paříži.

Takže papaláši na jednu stranu říkají lidem: Pohoda, klid, nic se neděje, nemusíte mít strach, všechno máme pod kontrolou, že pánové Sobotko a Chovanče, žádní teroristé do Evropy v souvislosti s migrační krizí neproudí, islám je mírumilovný a ty bombičky má na svědomí jen pár zfanatizovaných jedinců, kteří také nemají nic společného ani s islámem, ani s invazí imigrantů.

Jenomže co to? Když se má tento postoj demonstrovat v reálu, najednou je problém. Nemusíte mít občané strach, ale pochodovat jen tak po Bruselu nemůžete, protože nemáme dostatek ozbrojených sil, které by mohly zaručit, aby se nám zase nějaký muslimský jednotlivec, který samozřejmě nijak nesouvisí s multikulturním obohacováním Evropy, neopásal výbušninami a nepovraždil několik desítek bezbranných “nevystrašených” občanů, pochodujících po svém městě.

Vrchol pokrytectví? Samozřejmě. Je to vrchol pokrytectví celé současné politiky multikulturního obohacování, na které by měli občané EU konečně rázně odpovědět. Všechny vítače a pomahače seřadit do jednoho průvodu “Proti strachu” a poslat je multikulturně se obohacovat tam, kde to budou mít nejjednodušší. Když tak touží být obohaceni jinými kulturami, ať jdou přímo ke zdroji, ať se sbalí a jdou do Afriky nebo na Střední východ, kde podnětů k obohacení svých “výjimečných” osobností najdou dostatek. Ale ať nám to přestanou vnucovat a tahat do našich domovů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 84 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...