binary-715783_960_720
21.1.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Brněnští IT specialisté vám navrhnou řešení na míru

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 21|01|2016

V současné době hraje hardwarové a softwarové řešení velice důležitou roli pro chod téměř každé společnosti. Informační technologie jako taková usnadňuje práci a zefektivňuje firemní procesy. Nicméně sestavit vlastní tým specialistů by bylo poměrně nákladné, a proto si spousta společností najímá externí profesionály. V následujících řádcích vám představíme brněnskou společnost, která má ve své kompetenci komplexní správu IT včetně pravidelné údržby.

Dovolujeme si vám představit brněnského odborníka jménem IT Done s.r.o., který vám ušetří spoustu nákladů za realizaci a správu informačních technologií.

Svěřte práci do rukou profesionálů

Na tuzemském trhu působí spousta rádoby profesionálů, kteří se představují jako špičkoví specialisté. Ve výsledku si řeknou o spoustu peněz, aniž by navrhli vám vyhovující řešení. A se špatným řešením jdou ruku v ruce problémy, které mají negativní vliv na fungování celé firmy. Doporučujeme investovat do kvalitních technologií, byť jste menší firma. Vynaložené náklady se v dlouhodobém časovém horizontu vrátí několikrát.

Externí firma je nejlepší volba

Ryze česká společnost IT Done s.r.o. se vyznačuje pestrým portfoliem služeb z oblasti informačních technologií. V bohaté nabídce brněnské firmy najdete externí správu a outsourcing, realizaci poštovních serverů, správu operačních systémů Linux a Windows, virtualizaci, tvorbu webových stránek a v neposlední straně distribuci kvalitních produktů značky DELL. Velké popularitě se těší IT poradenství v Brně, neboť spousta společností, respektive jejich majitelů si v tomto segmentu neví rady.

Práci svěříte do rukou odborných pracovníků, kteří se pyšní dlouholetými zkušenostmi a přehledem v moderních trendech v oblasti IT. Ať už je předmětem vaší poptávky konfigurace a instalace serverů Brno, případně monitoring serverů, obraťte se na IT Done s.r.o.. Garantujeme vám maximální spokojenost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.