gangkapitan
2.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Brněnský problém s gangy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Z článku vyplývá zřejmá neschopnost nejen policie, ale i města, s problémem něco dělat. Ačkoliv to v článku nijak nezaznívá, instituce jsou obvykle v řešení problémů, které zahrnují jiné etnické skupiny, než Čechy, dost nepružné. Pokud by se jednalo o krajně pravicový gang, zásahová jednotka by už zítra ráno vyrážela u hlavních aktérů dveře bytů a byli bychom svědky velkého mediálního představení. Tady stát přešlapuje na místě a v článku se dokonce píše, že zoufalí lidé chtějí problém řešit formou zakládání domobran.

V Brně ale působí Hnutí slušní lidé, které tepe do všeho, co v brněnské komunální politice “smrdí”. Nedávno odmítlo plány části brněnské politické scény, aby Brno přijalo část afrických migrantů z Itálie. Vždyť Brno má svých problémů dost, které nezvládá řešit, tak proč mu přidělávat další. V souvislosti s existencí gangů chce hnutí lidem, kteří byli napadeni, pomoci, a problém s gangem řešit.

Možná se teď město a policie začne konečně snažit a v Brně bude znovu klid.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.