gangkapitan
2.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Brněnský problém s gangy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Z článku vyplývá zřejmá neschopnost nejen policie, ale i města, s problémem něco dělat. Ačkoliv to v článku nijak nezaznívá, instituce jsou obvykle v řešení problémů, které zahrnují jiné etnické skupiny, než Čechy, dost nepružné. Pokud by se jednalo o krajně pravicový gang, zásahová jednotka by už zítra ráno vyrážela u hlavních aktérů dveře bytů a byli bychom svědky velkého mediálního představení. Tady stát přešlapuje na místě a v článku se dokonce píše, že zoufalí lidé chtějí problém řešit formou zakládání domobran.

V Brně ale působí Hnutí slušní lidé, které tepe do všeho, co v brněnské komunální politice “smrdí”. Nedávno odmítlo plány části brněnské politické scény, aby Brno přijalo část afrických migrantů z Itálie. Vždyť Brno má svých problémů dost, které nezvládá řešit, tak proč mu přidělávat další. V souvislosti s existencí gangů chce hnutí lidem, kteří byli napadeni, pomoci, a problém s gangem řešit.

Možná se teď město a policie začne konečně snažit a v Brně bude znovu klid.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.