islamgay
28.11.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Britské úřady mají těžkou hlavu. Která menšina je víc vyvolená? LGBT, nebo muslimové?

Sdílejte článek:

SÁRA STEIN

Britské úřady v Birminghamu mají těžkou hlavu. V tomto dříve britském průmyslovém městě, které nyní obývá obrovská muslimská komunita se dostaly do střetu zájmů dvě vyvolené menšiny, LGBT a muslimové. Vše zapříčinila direktiva školských úřadů, které nařídily povinnou výuku LGBT agendy na základních školách. To se ale nelíbí muslimské komunitě a ta začala pořádat protidemonstrace a muslimští rodiče přestali posílat děti do školy.

Britské úřady musely řešit dilema, co dělat? Vyjít vstříc početné a agresivní muslimské komunitě a nařízení zase zrušit, nebo naopak podpořit LGBT++P lobby, tak je sice málo početná, ale mnozí její členové se rekrutují z té nejvyvolenější menšiny. Proto to dopadlo podle očekávání, přednost dostala LGBT++P menšina a výuka LGBT++P propagandy bude pokračovat podle plánu. Úřady rovněž plánují zasáhnout proti rodičům, kteří odmítnou posílat děti do školy, stejně jako plánují poslat policii na demonstrující a soud jejich rozhodnutí podpořil.

Lze tedy očekávat, že dojde k další eskalaci. Agresivní muslimové si jistě něco podobného nenechají od zbabělých úřadů, které jim léta ustupovaly, podobnou antimuslimskou “šikanu” líbit. Eskalace konfliktu je proto velmi pravděpodobná.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 132 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.