Nože-Palestina, nuz
3.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Britové se bodají noži co to dá

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Začal bych dnešní téma tím, že bych se spolu s Pravdou a láskou, Ćulíkem a dalšími dobrosery přimlouval, aby se konečně přestalo mluvit o teroristech pákistánského původu. Oni jsou to opravdu Britové. Původní angláni je tam chtějí, vedou o jejich přijetí velké bitvy, nemají s nimi vůbec problém, dokonce na toto téma upravili i zákony, aby imigrantům vyšli vstříc.  Nechtějí mluvit o no-go zónách, že jsou to jen kecy nacistické propagandy… Naopak imigrantům z Polska přejí jen to nejhorší, protože jim berou práci – tu práci kterou rodilý (bílý i černý) Brit nechce dělat.

Tak jim to přejme ne?

Prostě Británie už není co bývala. Policajti už nechodí beze zbraně, potřebují neprůstřelné vesty, všechno je obložené betonovými bloky, všude musejí být kamery a Britové se bodají noži co to dá. Z Londýna se stal takový Islámábád se vším co k tomu patří. Člověk s britským pasem je podezřelý, protože je to potenciální terorista. Mraky Britů odjely do Sýrie podřezávat krky a hádejte odkud pocházel slavný Džihádista John.

V souladu s Pravdou a Láskou bych toto hodnocení rozšířil i na Francouze, Holanďany a teď, když nemají Salviniiho, i na Italy. Jsou to prostě teroristi a rozumný Čech se jim z dálky vyhne. Jet do Londýna je jako jet do Mogadiša. Tímto hlásím, že se dobrovolně přidávám k pravdě a lásce a budu odteď mluvit zásadně o britských a francouzských teroristech, protože komu není rady, tomu není pomoci. Dopředu hlásím, že Německo v mých očích také nemá daleko k tomu, abych uznal, že terorismus je i v německu typický německý jev.

Mimochodem… všímáte si, jak blbství pokročilo i do nejlepších univerzit? V té Británii přišli vzdělaní lidé s tituly před i za jménem s nápadem, že by se neměly prodávat nože se špičkou… V dnešní moderní době takové nože už nejsou zapotřebí a prý to teroristům zhorší jejich přístup ke zbraním.

Člověk si tak říká, jestli jsou doopravdy tak blbí, nebo už ta degenerace u nich došla tak daleko, že už si nedovedou představit jiný způsob získávání předmětů, než jejich výrobou v čínské továrně, převozem přes půl světa a koupí v londýnském e-shopu.

Zatím jsem nezaznamenal, že by takový britský profesor uvažoval, že se v jakémkoliv železářství dá koupit obyčejná laciná čínská kotoučová bruska a úhlová bruska od Makity (ale rovněž z Číny). A že i v Británii se všude povaluje neuvěřitelné množství železa. Že stačí vzít kousek tlustšího plechu, či kousek ocelového plocháče, případně nějaká stará listová pružina a pomocí rozbrušovačky a brusky se z toho dá vyrobit za půl hodiny nůž, který sice neudrží ostří na vyvrhnutí celého prasete, ale na těch pár minut bezhlavého bodání postačí docela dobře.

A co až britští džihádisté přijdou na to, že lepší než nůž je kopí…

Kopí je totiž to, co udělalo řeckou falangu, římskou legii, rytířský klín, tercii z třicetileté války co se dodnes v podobě bajonetu udrželo na zbrani. Hrot a ostří na tyči je ještě mnohem lepší než obyčejný nůž. A dá se to schovat do obalu na lyže, obalu na kytaru a další různé schránky. umožní v ám to udržet si odstup od obětí, je mnohem těžší vám to vytrhnout z ruky, pořád je to nejen nůž, ale i obušek.

Pamatuju si několik vražd pomocí nože přivázaného na klacek. Taková zbraň se sice stále nevyrovná pistoli, ale vzájemná partie přestane být tak jednoznačná.

Prostě Britové mají smůlu. Nebude trvat dlouho a i jejich vlastní bílí emigranti budou muset projít dlouhou detencí a ověřováním, než je někdo pustí na své území. A já se ještě dožiju chvíli, kdy bude v Polsku velká otázka, zda si tam ponechat Brity, protože berou Polákům práci…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 728,00 Kč
Vybráno 24.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 840 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.