mamadou
26.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Britka naletěla obludě. Skončila na dva týdny v domě v Itálii jako sexuální otrokyně

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Kdo ví, co se ženě ze severní Anglie honilo hlavou, když se na Facebooku seznámila s migrantem z Burkina Faso jménem Mamaou Jallow, a rozhodla se s ním žít. Její podivný nápad skončil v domě v Itálii, kde jí Mamadou a jeho dva přátelé dva týdny znásilňovali, než se jí podařilo dostat do bezpečí.

Žena za Afričanem nejprve odešla do Německa, kde s ním chtěla žít. Ale ten musel Německo opustit poté, co zde pobodal během hádky kvůli drogám jiného muže.

Díky otevřeným hranicím se dostali do Itálie, kde ženě Mamadou nejprve vyprázdnil její bankovní účet a pak ji zavřel do izolovaného domu v Rosarnu na jihozápadě Itálie, kde se k němu připojili dva jeho soukmenovci z Mali, a ženě tím začaly dva týdny znásilňování.

Možná si to tak i představovala, ale po dvou týdnech toho měla dost a když se jí podařilo dostat ke svému mobilnímu telefonu, zavolala své rodině, která zalarmovala policii a ženě se podařilo uniknout.

Rodina mezitím již kontaktovala Interpol, protože o ženě několik měsíců nic nevěděla. V Evropě bez hranic se lehce ztratila a nikdo o ní nic nevěděl. Italská policie ženě zavolala na její číslo a přesvědčila jí, aby z domu uprchla a dala ji informace kam má jít. Krátce po jejím útěku bylo vypečené africké trio zatčeno a čelí hned několika obviněním.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.