pk-asia-bibi-vomaus
11.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Británie odmítla azyl Pákistánce odsouzené k smrti za urážku islámu. Z bezpečnostních důvodů

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Jedna křesťanka je pro Evropu větší nebezpečí než milióny muslimů, co tu už máme. Právě proto, že je tady máme. Není sakra průser a bezpečnostní riziko, když na tuty ví, co v Evropě hrozí křesťance odsouzené k smrti v Pákistánu za urážku islámu? Kacířská myšlenka, ale neměly by se bezpečnostní orgány soustředit spíše na tyhle násilné idioty, jejichž myšlení i morálka zamrzla ve středověku?

Pákistánskou křesťanku, kterou za urážku islámu v roce 2010 vsadili do žaláře a odsoudili k smrti, po nátlaku západu nakonec soud zprostil obvinění. Statisíce nasraných muslimů pochodují už několik dní ulicemi a dožadující se smrti pro nebohou ženu, která strávila ve vězení 8 těžkých let. Už je na svobodě, tedy velmi relativní svobodě, a i s rodinou je nucena se skrývat. Jestli se padne do rukou muslimským hordám, zemře. A bude to určitě zdlouhavé, bolestivé a ponižující.

Ostatně to platí i pro tři soudce nejvyššího soudu, který nebohou ženu osvobodil, také jim hrozí smrt od zuřících následovníků proroka, kteří vyřvávají, ať nebohou Asiu pověsí a ty soudce s ní. Smrt hrozí i její rodině a právníkovi. Prostě taková drobná šlamastika v náboženství míru.

Podle Huffington Post rodina pákistánské křesťanky před týdnem požádala Velkou Británii o azyl a byli odmítnuti. Důvod? Žena prý představuje bezpečnostní riziko.

Přesně tak.

Jedna křesťanka je pro Evropu větší nebezpečí než milióny muslimů, co tu už máme. Právě proto, že je tady máme. A tak nevinnou ženu, která si prošla peklem a její smrt vztekle požadují statisíce muslimů nejen v Pákistánu, radši do Evropy netahejme. Abychom nenaprdli vyznavače náboženství štěstí a lásky, kteří moc chtějí smrt matky pěti dětí, co za svůj „prohřešek“ vůči islámu strávila 9 let v pákistánském vězení, kde čekala na smrt.

Čehopak se asi britská vláda tak moc bojí? Hrozí, že by chudák ženská pobíhala po Londýně s nožem v ruce? Přikrášlila se slušivou výbušnou vestičkou a naběhla třeba do metra? Řídit auto neumí.

Nebo mnohem spíš hrozí, že početná muslimská komunita Pákistánců bude dělat bordel v ulicích a vyřvávat Smrt pro Asiu? Ponesou s sebou fotky oprátky nebo i přímo kus zauzlovaného provazu? Není sakra průser a bezpečnostní riziko, když na tuty ví, že přesně tohle hrozí?Kacířská myšlenka, ale neměly by se bezpečnostní orgány soustředit spíše na tyhle násilné idioty, jejichž myšlení i morálka zamrzla ve středověku?

Na moment si představte, že ulicemi Evropy pochodují Evropané, ti skuteční, původní… a žádají něčí smrt. A policie by je chránila, aby jim někdo nezkřivil vlásek. No, můžete to zkusit…

Cože tak strašného ta žena měla provést, že se to neodpouští a musí pro to zemřít?

Asia Bibi je dnes 53letá, negramotná dělnice na farmě, matka 5 dětí. V muslimském Pákistánu patří mezi maličký zlomek křesťanské populace. V roce 2009 při sběru ovoce v úmorném vedru se napila vody ze džbánu a její muslimské kolegyně začaly vyřvávat, že tím tu vodu pošpinila a ony se už nemůžou napít vody, jíž se dotkly rty nečisté nemuslimky.

Byla obviněna z rouhání proti islámu, za což je v Pákistánu trest smrti. Soud podle očekávání právě takový rozsudek před 8 lety vynesl a od té doby nebohá křesťanka čekala ve vězení na smrt.

Letos v březnu se Asiina rodina setkala s papežem Františkem. Ten pak uvězněné ženě poslal růženec a vzkaz, že se za ni modlí. Já bych tedy osobně viděla radši, aby růžence a modlitby zástupce Krista na zemi posílal spíš muslimským migrantům a evropské státy vyzval k milosrdenství a nabídnutí pomoci pro křesťanskou ženu, co se neprovinila ničím, než že se v příšerném horku po příšerné dřině napila nejspíš příšerné vody.

Itálie nabídla pomoc a chce dát Asie a její rodině azyl. Takhle jednoduše. Salvini, do kterého se s gustem trefuje kdejaký liberální debil typu Macrona a italský křesťanský magazín dokonce kvůli tvrdému postoji Itálie k migráčkům z lodí označil italského ministra vnitra za Satana. A on přitom projevil víc křesťanské lásky než všichni tyhle svatouškovské elity dohromady.

To jsou paradoxy.

jitka-prikrylova8629960_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 449,00 Kč
Vybráno 35.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 20 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.