pk-asia-bibi-vomaus
11.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Británie odmítla azyl Pákistánce odsouzené k smrti za urážku islámu. Z bezpečnostních důvodů

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Jedna křesťanka je pro Evropu větší nebezpečí než milióny muslimů, co tu už máme. Právě proto, že je tady máme. Není sakra průser a bezpečnostní riziko, když na tuty ví, co v Evropě hrozí křesťance odsouzené k smrti v Pákistánu za urážku islámu? Kacířská myšlenka, ale neměly by se bezpečnostní orgány soustředit spíše na tyhle násilné idioty, jejichž myšlení i morálka zamrzla ve středověku?

Pákistánskou křesťanku, kterou za urážku islámu v roce 2010 vsadili do žaláře a odsoudili k smrti, po nátlaku západu nakonec soud zprostil obvinění. Statisíce nasraných muslimů pochodují už několik dní ulicemi a dožadující se smrti pro nebohou ženu, která strávila ve vězení 8 těžkých let. Už je na svobodě, tedy velmi relativní svobodě, a i s rodinou je nucena se skrývat. Jestli se padne do rukou muslimským hordám, zemře. A bude to určitě zdlouhavé, bolestivé a ponižující.

Ostatně to platí i pro tři soudce nejvyššího soudu, který nebohou ženu osvobodil, také jim hrozí smrt od zuřících následovníků proroka, kteří vyřvávají, ať nebohou Asiu pověsí a ty soudce s ní. Smrt hrozí i její rodině a právníkovi. Prostě taková drobná šlamastika v náboženství míru.

Podle Huffington Post rodina pákistánské křesťanky před týdnem požádala Velkou Británii o azyl a byli odmítnuti. Důvod? Žena prý představuje bezpečnostní riziko.

Přesně tak.

Jedna křesťanka je pro Evropu větší nebezpečí než milióny muslimů, co tu už máme. Právě proto, že je tady máme. A tak nevinnou ženu, která si prošla peklem a její smrt vztekle požadují statisíce muslimů nejen v Pákistánu, radši do Evropy netahejme. Abychom nenaprdli vyznavače náboženství štěstí a lásky, kteří moc chtějí smrt matky pěti dětí, co za svůj „prohřešek“ vůči islámu strávila 9 let v pákistánském vězení, kde čekala na smrt.

Čehopak se asi britská vláda tak moc bojí? Hrozí, že by chudák ženská pobíhala po Londýně s nožem v ruce? Přikrášlila se slušivou výbušnou vestičkou a naběhla třeba do metra? Řídit auto neumí.

Nebo mnohem spíš hrozí, že početná muslimská komunita Pákistánců bude dělat bordel v ulicích a vyřvávat Smrt pro Asiu? Ponesou s sebou fotky oprátky nebo i přímo kus zauzlovaného provazu? Není sakra průser a bezpečnostní riziko, když na tuty ví, že přesně tohle hrozí?Kacířská myšlenka, ale neměly by se bezpečnostní orgány soustředit spíše na tyhle násilné idioty, jejichž myšlení i morálka zamrzla ve středověku?

Na moment si představte, že ulicemi Evropy pochodují Evropané, ti skuteční, původní… a žádají něčí smrt. A policie by je chránila, aby jim někdo nezkřivil vlásek. No, můžete to zkusit…

Cože tak strašného ta žena měla provést, že se to neodpouští a musí pro to zemřít?

Asia Bibi je dnes 53letá, negramotná dělnice na farmě, matka 5 dětí. V muslimském Pákistánu patří mezi maličký zlomek křesťanské populace. V roce 2009 při sběru ovoce v úmorném vedru se napila vody ze džbánu a její muslimské kolegyně začaly vyřvávat, že tím tu vodu pošpinila a ony se už nemůžou napít vody, jíž se dotkly rty nečisté nemuslimky.

Byla obviněna z rouhání proti islámu, za což je v Pákistánu trest smrti. Soud podle očekávání právě takový rozsudek před 8 lety vynesl a od té doby nebohá křesťanka čekala ve vězení na smrt.

Letos v březnu se Asiina rodina setkala s papežem Františkem. Ten pak uvězněné ženě poslal růženec a vzkaz, že se za ni modlí. Já bych tedy osobně viděla radši, aby růžence a modlitby zástupce Krista na zemi posílal spíš muslimským migrantům a evropské státy vyzval k milosrdenství a nabídnutí pomoci pro křesťanskou ženu, co se neprovinila ničím, než že se v příšerném horku po příšerné dřině napila nejspíš příšerné vody.

Itálie nabídla pomoc a chce dát Asie a její rodině azyl. Takhle jednoduše. Salvini, do kterého se s gustem trefuje kdejaký liberální debil typu Macrona a italský křesťanský magazín dokonce kvůli tvrdému postoji Itálie k migráčkům z lodí označil italského ministra vnitra za Satana. A on přitom projevil víc křesťanské lásky než všichni tyhle svatouškovské elity dohromady.

To jsou paradoxy.

jitka-prikrylova8629960_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním aktu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech portálu, které je povinna studovat každá diskuze. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali a pochopili pravidla.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 81 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.