muslimislamukbrit
29.5.2018
Kategorie: Společnost

Británie na cestě do pekel?

Sdílejte článek:

KAREL ŠINDELÁŘ

Brexit se zdál být jednoznačným vítězstvím konzervativců nad progresivisty, případně nacionalistů nad globalisty. Jeden z momentů obratu trendu směřujícího k internacionální, multikulturní chaotické budoucnosti, inspirované myšlenkami Karla Marxe. Ovšem nyní se zdá, že právě Británie je na cestě do pekel ještě mnohem rychleji, než samotná EU (jíž je, pro úplnost, stále členem).

Důvody? Těžko říci. Po velkém vítězství se přirozeně dostaví pocit sebeuspokojení, určité ochabnutí v dalším úsilí. Člověk si chce odpočinout a ono vítězství si vychutnat. Stalo se tohle strůjcům brexitu? Dost možná. Vidím v tom silné varovaní pro příznivce czexitu, samotný czexit není konečným cílem, opuštěním EU by skutečná práce teprve začala.

Naopak, v kontinentálních zemích EU je opozice sice možná zesměšňována a různě nálepkována, zato je čím dál silnější. Polsko, Maďarsko, Rakousko, Itálie… tam všude vládnou strany, které se staví globalismu na odpor. Určitou míru racionality si udržují i další země, příkladem Dánsko, ČR, Slovensko aj. Silná opozice existuje i v Německu či Francii.

Další příčina může být i v tom, že samotný brexit stál na poněkud shnilých základech. Jak nám rádi připomínají příznivci EU, minimálně část odporu proti migraci byla zaměřena proti středoevropským národům. Tedy bělochům a křesťanům, jinými slovy národům, které nejsou chráněny politickou korektností. Chce-li si Angličan ulevit ve své frustraci z toho, jak ztrácí vlastní zemi a zároveň zůstat politicky korektní, nabízí se jednoduchá možnost – velkoryse přehlédnout muslimské Pákistance, černochy či Araby a zanadávat si na Poláky.

Takže ano, současná Británie se Evropské unii vzdaluje (zda se vzdaluje Evropě, to přenechám geologům). Ovšem nikoli tak, že by šla jiným směrem, jde tím samým směrem, akorát mnohem rychleji.

Příklady? Zákaz nošení nožů. S tímto nařízením se dostal do konfliktu příkladem Tyler Dooley, synovec nové členky královské rodiny Meghan.

Některých věcí si všímá i mainstream. Reflex si všímá plánů Labouristů, které bychom v našem prostředí očekávali tak od paní Semelové. Vychází přitom z názorů stínového ministra financí za Labouristy, takže osoby, která pravděpodobně bude v ekonomických otázkách oprávněna Labouristy zastupovat.

Další příklad bude působit, jako by byl inspirován Švejkem. Tedy, až na konečný výsledek. Kevin Crehan se rozhodl protestovat proti islamizaci své země tím, že naházel před dveře mešity plátky slaniny. Za tento zločin „proti Anglii“ byl odsouzen na rok vězení. V něm za záhadných okolností zemřel.

S opozičními názory se britská vláda opravdu nepáře. Některým z vás možná něco řekne jméno Lauren Southern, půvabné kanadské pravicové aktivistky. Do Británii jí byl preventivně zakázán vstup. Stejně jako Martinu Selnerovi, jehož projev určený Angličanům musel poté přečíst jiný aktivista, Tommy Robinson.

A právě u toho jména se na chvilku zastavme. V Británii mají takové zvláštní pravidlo, že o některých kriminálních příkladech nesmějí média informovat, aby nedošlo k ovlivňování soudního procesu. Působí to sice logicky, ale cynik by mohl namítnout, že se to dá zneužít k zametení pod koberec věcí, které nemá veřejnost znát.

Tommy Robinson v pátek upozornil na projednávání právě takového případu, který se týkal pákistánského zločineckého gangu. Obratem byl zatčen a jelikož to nebyl jeho první podobný konflikt s britskou justicí, byl již v podmínce. Na jeho případ bylo okamžitě uvalené zmíněné informační embargo, takže oficiální média vesměs mlčí. Podle některých zdrojů byl ihned odsouzen na 13 měsíců vězení.

Jeho příznivci upozorňují, že coby známý odpůrce islamizace může snadno dopadnout jako již zmíněný Kevin Crehan. Zároveň se zmobilizovali, petici na jeho podporu podepsali řádově stovky tisíc lidí (včetně mě), již v sobotu se konala demonstrace. Podpora je mu vyjadřována i ze zahraničí, stačí nahlédnout na FB profily německé Pegidy, českých Naštvaných Matek nebo „posledního slyšitelného politicky nekorektního“ Svobodného Luboše Záloma. O situaci informoval například Gatestone Institute či Breitbart.

Věznění opozičních publicistů, to je něco, co máme spojené se státy typu Běloruska, Turecka nebo Číny. Přiznám se, že pořád nemohu úplně uvěřit tomu, že mám na tento seznam zařadit i Velkou Británii.

S kým lze spojovat odzbrojování občanů, to raději ani nepřipomínám.

Osud Británie nám musí být varováním. Varováním, že žádné vítězství není poslední, že úsilí o zachování národního a kulturního dědictví, svobody a státní suverenity samotným odchodem z EU v žádném případě nekončí.

Zároveň s tím je potřeba doufat, že se Angličané znovu vzchopí. Už jednou na cestě k socialismu byli a výsledkem bylo zvolení Margaret Thatcherové, která naopak pomohla socialismus porazit. Snad právě zatčení opozičního publicisty Angličany probere a připojí se ke konzervativní kontrarevoluci, která nyní probíhá po celém světě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.