brexitlondon
13.3.2018
Kategorie: Historie

Brexit byl nostalgickým voláním starších voličů po bílé Británii, tvrdí šéf britských liberálů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Vůdce britských liberálních demokratů, Sir Vince Cable, tvrdí, že za úspěchem Brexitu mohla “bílá nostalgie” a stýskání starších voličů po době, “kdy tváře byly bílé”. Rozhodnutí opustit EU prý také spustilo “nenásilnou občanskou válku”, ve které starší stoupenci odchodu “rozdrtili naděje” mladých.

 

Cable prý o Brexitu zpočátku také uvažoval, ale řekl, co jeho názor změnilo. Prý 75 procent mladých hlasovalo pro setrvání v EU, zatímco 70 procent lidí starších 65 let hlasovalo pro odchod.

Starší stoupenci Brexitu prý byli vedeni “nostalgií po světě, kde pasy byly modré, tváře bílé a mapa imperiálně růžová.” 

Británie se zbytku Evropy postojem jejích mladých lidí k EU a migraci vymyká. Možná je to tím, že mladí lidé na rozdíl od starší generace byli a jsou vystaveni masivní marxistické indoktrinaci gender studies, diverzity, která nás prý dělá silnějšími, bílého privilegia a dekolonizace. Britský školský systém v tom zcela vyniká a nikde není infiltrace marxistů ve školním systému tak rozsáhlá, jako právě zde. A to již od 70.let minulého století.

Jak jinak vysvětlit tak dramatický rozdíl v myšlení starší a mladší generace. Proč starší lidé nad etnickou proměnou Británie nejásají a pro mladé to naopak představuje pokrok? Vysvětlení může být jen ve výchově, v tomto smyslu spíše převýchově, než výchově v pozitivním smyslu. Pouze mladí lidé s každodenním vymýváním mozku na jedné straně, a sledováním, jak při kacířství vůči této ideologii přichází tvrdý trest na straně druhé, mohou mít názory tak dramaticky jiné, než jejich prarodiče. Jiné vysvětlení není.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.