glenn-carstens-peters-npxXWgQ33ZQ-unsplash
10.5.2021
Kategorie: Kultura a tipy

BOZP online: Vyškolte své zaměstnance snadno a efektivně

Sdílejte článek:

Podle zákoníku práce je každý zaměstnavatel povinen pro své zaměstnance zajistit školení BOZP. Jeho formu však zákon nijak nestanovuje, a o to pak může být pro zaměstnavatele složitější najít tu správnou. Skvělým řešením je školení BOZP online.

Prochází vaši zaměstnanci školením BOZP, které je v intencích zákona, ale současně skutečně použitelné v praxi? Nechte to na profesionálech a zorganizujte vše tím nejsnazším způsobem. Standardem se stává školení BOZP online na platformě INSTRUCTOR od firmy PREVENT. Firma zajišťuje kompletní online kurzy a školení pro zaměstnance související se zdravím a bezpečností na pracovišti, s firemní kulturou, soft skills i s financemi. Kromě školení řidičů jsou nejčastěji využívanými právě vstupní a pravidelná školení bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO). Školení mají vysokou úroveň, lektorskou podporu 24/7, a jsou jak v českém, tak v anglickém jazyce.

Říkáte si, že pro vaši firmu či provoz jsou podmínky BOZP i PO velice specifické a školení nemůže být obecné? I vám na míru se umí školení BOZP a PO přizpůsobit tak, aby odpovídala přímo vaší organizaci i podmínkám na vašem pracovišti. Všechna tato specifika jdou zapracovat přímo do interaktivního kurzu pro vaši firmu. Získáte tak online školení na míru vašim potřebám.

Jak vypadá online školení BOZP?

Obsahuje především velice srozumitelně zpracovaný výklad předpisů z oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Legislativa je vždy prezentována v aktuálním znění. Materiály jsou na didakticky vysoké úrovni, vždy poutavé, názorné, praktické a graficky perfektně zpracované. Firma nabízí skutečně profesionální e-learning, který dnes využívá více než 5000 firem a 750 000 uživatelů. Provozovatel platformy se již může pochlubit více než 8 miliony absolvovaných kurzů.

Nezapomeňte ani na BOZP při home office

Věděli jste, že by vaši zaměstnanci měli absolvovat rovněž školení BOZP home office? Platforma INSTRUCTOR od firmy PREVENT nabízí i tento kurz online, a to jako 3v1: BOZP home office, prohlášení zaměstnance o plnění podmínek BOZP při home office a pravidelné kontroly dodržování podmínek BOZP při home office.

Zautomatizujte si svá zákonná školení

Možnost vzdělávání online zcela zásadně zjednodušuje život zaměstnavatelům. Platforma INSTRUCTOR dokáže vzdělávání ve vaší firmě profesionálně řídit. Školení BOZP, PO, ale též řidičů či první pomoci, mohou být zcela zautomatizována. Systém nabízí hlídání termínů, včetně těch opakovaných, samotné studium, testování získaných znalostí, vydávání certifikátů i případný reporting. Online školení firmám zjednodušují fungovaní a šetří i náklady. Současně zajišťují vysoce kvalifikovaná školení zaměstnancům.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 154 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...