aceskofoot
23.3.2019
Kategorie: Společnost

Bosák, manekýn a parta ustrašených plašanů…

Sdílejte článek:
 PAVEL B. REICHL
Taky jste se tak moc těšili na ten zápas včera ve Wembley? Taky jste alespoň na chvilku věřili tomu, že zázraky se dějí a my máme zase tým, který je schopný se postavit i těm nejlepším?

Začátek televizního přenosu nás přivedl na stadion ze kterého i přes obrazovku na nás televizní diváky dýchla ta báječná atmosféra očekávání příštích necelých dvou hodin.

A už jsou hráči v tunelu, už se vzájemně okukují, někteří kývnou hlavou soupeřům na pozdrav a jejich napětí z nich přímo tryská.

Pan Bosák, člověk, o kterém jsem si vždy myslel, že své komentáře k různým politickým situacím myslí jen jakési zpestření mi však hned v úvodu sebral chuť do fotbalu. Pane Bosáku, fakt jsem nikdy nevěřil, že byste mohl patřit k těm lidem, kteří se snaží za každou cenu urvat nějaké body skrze politiku, vždy jsem některé Vaše názory bral jen jakési vaření z vody, aby řeč nestála a Vy jste tak nějak oživil televizní přenos.

Ovšem to, jaké jste se včera večer dopustil podpásovky, to už Vám nikdy, a především díky tomu, že jste nenašel odvahu svůj výrok během přenosu opravit, neodpustím, a spadl jste u mě jako člověk na samotné dno.

Nevím co Vás k tomu vede, chystáte se do politiky? Pak se z Vašeho stupidního projevu dá snadno odečíst, jakou politiku se chystáte hájit a dělat..

Ne, hráči neměli černé pásky, aby podpořili muslimy a nebo nějak jinak vyjádřili postoj k tragédii na Novém Zélandu, jak jste naprosto lživě řekl v přímém přenosu.

Politiku taháte do televize Vy, televizní komentátoři a pracovníci.

Ani ve chvíli, kdy jste pochopil, že jste plácl jednu z největších hovadin Vaší kariéry a že pásky na rukou vyjadřovaly úctu k nedávno zemřelému famóznímu brankáři Gordonu Banksovi a nikoliv k útoku na mešity v Christchurch, jste nedokázal svůj zásadní omyl večer alespoň nějak zakamuflovat a jen jste mlčel…

Nestydíte se za takový šílený přešlap? Pročpak by měli asi tak Angličani mít černé pásky na rukávu právě teď? Co Vás vede k takovým blábolům a pokřiveným myšlenkovým pochodům? A nebo to bylo naopak velmi dobře promyšlené?

Pročpak jste v přímých přenosech nevolal po neštěstích ve Francii, v Německu, Nizozemí či kdekoliv jinde, kde se stali obětmi islamistů obyčejní Evropané? Malé bezbranné děti převálcované kamionem a nebo děti zastřelené na koncertu pro Vás nestojí za pozornost?

Nevím, nevidím Vám do hlavy, ale podělal jste to. A u mě v hlavě na celé čáře. Děláte špinavou práci a politikaříte. Když si vzpomenu jak jsem se hádal skoro s celou hospodou po MS v Rusku a hájil Vás, a naivně věřil, že jste to nemyslel zle, pak se mi z Vás včera večer skutečně udělalo špatně.

Já vím, že Vám to je jedno, nějakej carda co se mu zase něco nelíbí. Však mě nemusí poslouchat.

A taky že jo pane Bosáku. Už nebudu. Od Vašeho včerejšího hloupého žvanění mě už Vaše komentování navždy mine. Jsem tak neskutečně zklamaný z toho jak mistrně jste dokázal skrýt svou tvář a až včera večer jsem pochopil, že ti co Vám spílali, měli pravdu.

Ne, neschvaluji výhrůžky a nadávky, každý jsme nějaký a každý děláme chyby. A jen nechápu proč jste nenašel odvahu říct národu, že jste hlupák a že jste si nic nezjistil o předzápasovém programu a o připravené vzpomínce na Gordona?

Pane Šilhavý, gratuluji Vám. V tom parádním oblečení Vám to mocinky moc slušelo a byl jste tak jedinou ozdůbkou z té bandy, která se podílela na včerejším výprasku od týmu, který nebyl zdaleka v tom nejlepším složení. To jakou jste připravil báječnou taktiku, tak tím jste nás všechny taky moc potěšil.

Zalézt před šestnáctku a zbaběle pobíhat v naději, že se Angličané za devadesát minut netrefí do brány, to by nevymyslel ani starosta Kocourkova. A pročpak jste to nezměnil okamžitě po první brance? Vy asi hodně věříte na zázraky, že? No tak alespoň, že Vám to za tu reprezentační almužnu co pobíráte, slušelo. Byl jste slušivý zástupce lidí země, která Vám ty nekřesťanské peníze vyplácí.

No nic, podstatné je, že jste si to užili..

Chlapci po trávníku úžasně běhali a zřejmě si mysleli, že hrají právě v Lichtenštejnsku, ale s tím co včera předvedli, by neuspěli ani tam..

Nechci rozebírat jednotlivé posty a nebo hráče. Byla to ostuda, byla to blamáž a pokud tohle je to nejsilnější co máme, pak asi nemá moc smyslu někam postoupit a vyvolávat ve fanoušcích nějaké falešné naděje.

Ano, těch fanoušků, kteří mohli včera večer vypustit duši, aby Vás podpořili přímo na stadionu, tak těch mi bylo vážně moc líto..

Už třeba jen kvůli nim byste se měli od prvního do posledního stydět alespoň měsíc. Ale to jsem hodně naivní, že?

Jen doufám, že Brazilci budou hrát naplno a dokonají dílo zkázy a otevřou oči všem. Fanouškům, funkcionářům a především trenérům a hráčům samotným..

Něco mi našeptává, že ten včerejší bůr, nebyl nadlouho posledním.

Uvidíme…

Autor: Pavel B. Reichl


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 193 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů