DUFEK2
10.11.2020
Kategorie: Ekonomika

Bolševický aparátčník Dufek nás chce poslat k ponku…

Sdílejte článek:

FILIP VRACOVSKÝ

Já bych mu rád za tu poděkoval. Konečně vím co si sám se sebou v době covidu počít. To, že jsem v podstatě k ničemu jsem přesně dneska potřeboval slyšet…

Člověk, který přes třicet let na práci “nesáhl” a v tržních podmínkách nikdy ani pracovat nemusel…má o naší budoucnosti jasno.

Tak jako jasně, proč podpořit naše vlastní hospodské, když můžeme nahnat stádečko do montoven. V dresech často nadnárodních korporátu se tam vyřáděj u rozklepávání nejtků a všechno bude zase ok.

Já osobně se do montérek docela těším. Nebudou mi plandat u pasu a pětadvacet let snažení a dřiny cesty ke snům vem čert. Konečně se ukáže , že jsem ve skutečnosti nepotřebnej dřevák. Při troše štěstí mě někde nechají zametat dílnu a nebudu se muset jít napást.

A kdyby o takovou nešikovnou bečku jako jsem já nikdo nestál, taky dobře. Díky globálnímu oteplování venku nezmrznu a trocha pohybu na čerstvým vzduchu mi jen prospěje.

Ostatně většinou u nás v oboru stejně jen nadáváme na dlouhý šichty, kuchaři na číšníky, číšníci na kuchaře a všichni svorně pak na šéfy a hosty. No, nebude nám po složení svářečskejch zkoušek líp?

Ale domnívám se, že nechat zkrachovat jen polovinu podniků je zbytečně krotký půlkrok. Zbytek bych znárodnil. Bůhví kolik místeček pro takové rádce Dufky by se tam mohlo vytvořit.

Když tak o tom přemýšlím a dívám se na některé své slavnější kolegy šéfkuchaře… Zdeněk Pohlreich může jít klidně do penze a porotě z Master Chefa bude rukodělná práce taky slušet. Za tu protekci pro Pavlínku si ostatně nic jinýho nezasloužej…

Na závěr trošku zvážním… kolik let odtrženě od reality potřebuje takovej aparátčník, aby dospěl k takové aroganci a bezohlednosti vypouštěné do veřejného prostoru ?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 867 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
politicon.cz
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.