6.5.2015
Kategorie: Politika, Společnost

Bolševici by chtěli na dalnicach valit 150km/h!!!

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 06|05|2015

Kdysik davno v předminulem stoleti, kdy byl svět ještě v pořadku, daně byl nizke, baby neměly volebni pravo a granty davali jen ti, keři si na to zarobili, začaly vznikat bolševicke strany. Šefove takych stran byli chudi tajak jejich voličstvo a tito synci, keři se jinak uživit nedokazali než žvaněnim na taborach lidu, nerobili nic jineho, než že přemyšlali, jak těm, keři cosik umi a su uspěšnějši, cosik ukrast, rozbit nebo zničit. Protože měli hodně času (bo nic jineho než žvanit neuměli), dokazali toho za stopadesat roku ukrast, rozbit nebo zničit opravdu hodně.

Postupně navyšili daně do dnešnich nehoraznych vyšin, z kerych se financuju multykulturně levicovi kolaboranti všech zemi. Babam dali volebni pravo a přinutili je robit, bo když daň zebere chlopovi 70% vyplaty, musi do fabriky cela rodina, takže baby fčil nemaju čas se starat o domacnost a z děcek vyrustaju parchanti.

Sploečnost je dokurvena miliardou přikazu, zakazu, nařizeni. Teho všeckeho dosahli členove a voliči bolševickych stran. Enem se podivejte okolo, jestli rozumite novym zakonum, jestli chapete aktyvity vaši školy, kaj vedle vašeho chytreho děcka ma sedět poloidyjot, nebo jestli tušite, proč policajt buzeruje občana misto aby honil zloděja.

Aji ty bolševicke strany se změnily. V čele už nestoji vychrtli hladovějici zastupci proletaryjatu, ale absolventi pravnickych fakult a majitele firem, obvykle tych, keři ždimaju stat a nic opravdoveho neprodukuju. Každopadně si někteři zastupci bolševiku sem tam uvědomi, že kajsik byla zrobena chyba, dal už to tak nepude a pokušaju se napravit, co jejich předchudci zkazili. Taka snaha je sice chvalyhodna, ale samozřejmě marna. Stat už je dokurveny tak, že to jednotlivec nema šancu opravit. 

Zeberte si nedavny pokus procitnuleho bolševika, kery by chtěl na dalnicach zavest rychlost 150km/h. Všimněte si, že ne všude, ale jen někde. Takže tu nejde o systemovu změnu, kera by napravila bolševicky zmatek. Jde o nesystemovy krok, kery přinese dalšiho Matyjaše Galiho do předpisu, přinese prachy kamošam z firem zapichujicim značky do země a přinese dalši možnosti zelenym buzerantum, keři se budu těšit až vam na koncu stopadesatky naměři cosik jineho. 

AUTO

Nikdo si přitom neuvědomuje, že přirozeny stav neni pichat do země značky každych deset metru, ale naopak nerozptylovat řidiča. Omezenu rychlost si vymysleli bolševici, bo chtěli bohatym zkomplikovat život a mysleli si, že tym konaju dobro pro všecky. Přirozeny stav je doporučit řidičovi, aby jel přiměřeně schopnostem svojim, svojeho auta a stavu vozovky, nikoho neomezit, neohrozit ani jinak neuškodit. Doporučena rychlost by měla byt 50 ve vesnicach, 100 ve volnem prostoru a 150 na dalnicach. Tento přirozeny stav věci bez omezeni plati furt třeba na ostrově Man, v Libanonu, v Nepálu a v Severni Koreji. Pak tež v Somalsku, ale tam zas nemaju silnice, takže to nepočitam.

Přirozeně by stačil takyto zakon: “…člověk musí řídit vozidlo v míře rychlostí ne větší, než je přiměřené a správné, za podmínek existující v místě provozu tak, aby neoprávněně nebo bezdůvodně neohrozil život, zdraví, majetek nebo jiná práva osoby oprávněné k užívání ulice nebo silnice. Volně řečeno, bylo na řidičích, aby si stanovovali svou rozumnou rychlost, sledovali provoz a nehleděli slepě na tachometr.

Dneska, kdy auta už nemaju enem ti nejbohatši, ale diky parlamentnim předpisum ma na služebni auto narok aji neschopny žvanil z parlamenta, si naraz někteři bolševici uvědomili, že dodržovat cedulu 30 je nesmyslne, když kdosik ukradl cedulu konec 30, že jet padesat v polu v katastru obce je tež blbost a že take dnešni auto už jezdi lip jak před sto rokama a rychlost 200km/h može byt na prazdne a suche dalnici bezpečna, pravě tak jako 50km/h može byt na te same dalnici vražedna v mlze na naledi.

Jenže bolševici se nikdy plně neprobudi, navic je jich moc, nemaju vlastni hlavu, hlasuju jak stado a su ve všeckich stranach. Takže misto k navratu k přirozenemu stavu věci, kdy by zakon mohl znit: “Jezděte lidsky, ne jak hovada”, su tady na jedne straně pokusy napichat do země cedulky s vyššima, na druhe straně zas s nižšima čisličkama. 

Kdy už konečně přijdeme na to, že lip už bylo a vratime se k temu?

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 45 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.