zakaz_koureni_restaurace_2-e1427633416273
5.8.2017
Kategorie: Ekonomika

Boj za svobodu hospod je i bojem proti islamizaci

Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ BUBENIK

Bohouš a jeho vláda mě chce ochránit před nekuřáky. Chce chránit i mé zdraví. Jak chvályhodné. Já o to ale nestojím. O své zdraví se Bohoušku postarám sám. Radši pošli vojáky na hranice, když máš o nás takový strach. Já se ale cítím o mnoho více ohrožen tím, co se děje v Evropě, než nějakým pánem, co si zapálí někde své cigárko.

Bohoušova starost o naše zdraví je opravdu obdivuhodná. Já mu děkuji. Samozřejmě ironicky. Když totiž budu chtít ochránit své plíce, tak si je ochráním sám tím, že přeci nepůjdu do kuřácké hospody, ale někam do nekuřácké. Na to nemusí naše vláda zavírat hospody a trestat jak podnikatele, tak i jejich stálé hosty. Stačí přeci jít někam, kde se nekouří. Proto pokud pane premiére, Vám tak jde o naše zdraví, pošlete prosím vojáky na hranice, ty hranice rovnou zavřete a postavte islám mimo zákon. Tak ochráníte zdraví nás občanů nejvíce, jak můžete. A až na pár sluníček to celý národ ocení.

Ono totiž premiére, je lepší smrdět kouřem, ale jít beze strachu domů, než vonět jak levandule, ale jít domů plný strachu, zda někde neuslyším Alláh Akbar a pak velká rána. A syn Mohamedův splnil své poslání, kvůli kterému přišel do Evropy….

Když se nad tím totiž zamyslím, cítím, že za protikuřáckým zákonem je něco víc, než jen ochrana našich plic. Cítím za tím snahu o postupnou likvidaci našeho myšlení, naší kultury, našeho národa. Krůček po krůčku se tak tiše děje už několik desetiletí. Možná jsme si toho ale všimli až teď, když na řadu přišlo to, co je pro nás ČECHY posvátné a to naše hospody. Každý z nás má tu svoji oblíbenou, kde kecá a kecá…a kecá i o politice, o islámu. Není právě to něco, co se skrývá za protikuřáckým zákonem právě přesně toto…. Zlikvidovat tu pravou českou tvář, ty kuřáky, ty hospodské voliče, co furt kecaj, co se jim furt něco nelíbí, co převážně volej Zemana, co nechtěj Islám. Co jsou pro ty protivný tradice, co se radují, když dají naši gól, co pořádají vesnické zábavy? Co respektují hranice, co jsou proti EU, protože jsou prostě horší, než ta inteligence, než ti Evropou vyprodukovaní klony lidí, co nekouří, nepijí pivo, nesnáší fotbal i hokej, cokoliv českého se jim protiví, co milují EU a jejich přistěhovaleckou politiku a co hlavně přestali sami myslet? Co jim nevadí, že jejich vlastní národ vyhyne a bude nahrazen přistěhovalci?

Začalo to nevinně. Po rozpadu komunismu, Havel pozval skateboardisty. Viděli jsme i poprvé homosexuály. To bylo srandy. Hulení to je móda. Techno vymylo hlavy dalším lidem. A co takový hip hop. To je ale hudba podporující tradiční věci, jako rodinu a lásku k vlasti že. Ne nadarmo dle průzkumu rap poslouchají jen agresivní blbci. Láska k vlasti se pomalu ale jistě změnila na rasismus a nacismus. Ten, kdo poslouchá Landu, je nácek. Ten, kdo nosí trička s naší vlajkou to je nácek. Ten, kdo se raduje, když dá Nedvěd góla, je nácek. Ty jo a co ten Ortel, to je taky nácek. Pojďme se zhulit a dáme drinčík, pivo je hnus. Tak se postupně mění myšlení lidí. Hip hop v televizi místo folkloru. Propagace homosexuality běží na plné pecky. Ten kdo nejde v Gay pride průvodu v Praze, ten nezapadl do společnosti. A co Havel a jeho výrok, když jsme vyhráli MS v hokeji a v ulicích se slavilo, jak reagoval náš prezident, místo oslav: Jsem hluboce znepokojen narůstajícím nacionalismem v našich ulicích. Na tento výrok nikdy nezapomenu.

Podpora tradiční rodiny muž žena a dvě děti? To už jsem snad v televizi 10 let neviděl. Ale za to podpora alternativních způsobů života, to tam běží od rána do noci. Homosexuál, transexusál, trojtě přeoperovaný gender transexuál, to jsou lidé, jež mají větší obdiv než tvrdě pracující muž. Sakra do těch Čechů to už 25 let hrneme, aby milovali EU a ne svoji zemi, aby podporovali Gay průvody, aby zapomněli na Jana Žižku, aby přestali furt držkovat, vždyť se podívej na ty frantíky, tam jim bouchají bomby každý den, ale oni tu Lepenovou nezvolej, protože chtějí více Evropy a tak to má být. Mrkni na ty Němce, znásilňují jim tam holky, napadnou Vánoce, tisíce přistěhovalců válčí s policií po festivalech, ale oni stejně tu Merkelku volej dál. A ty Švédové? Zrušej jim největší fesťák v zemi, protože klucíííííííí z Afriky jen obohoatli místní ženy, a ty to nechtěli. A stejně jim to nevadí. Ale co ty Češi sakra. Ani ty červený trenky na hradě nezabrali. Jak to, že se tak bouří proti EU. Každý den musí přeci vidět v novinách nebo v televizi ty malé hladové děti z Afriky a nebohé uprchlíky, ale oni je u nich furt nechtěj. Jak to. Aha, oni furt seděj v tý hospodě a tam o tom kecaj. Kecaj i o ty výuce ve škole. Vadí jim, jak učíme jejich děti. Vadí jim, kolik je tady neziskovek, jak tadyty rádoby inteligenty krásně produkujeme, jak jsme jim podprahově vymyli mozek. Oni o tom tam kecaj a vzpouzej se. Tak jim ty hospody prostě zakážeme. Koukají tam na hokej na fotbal. Denně musí přeci vidět ty obrázky bílé ženy a černého muže jak tvoří pár a oni furt nic. Zničíme malý hospody, vesnické hospůdky, kam chodí zemědělci, živnostníci, dělníci, truhláři, tátové od rodin, co tady nikdy uprchlíky nebudou chtít.

A máme to, zákaz kouření…..Jak to pokračuje, víme všichni. Kdo to nejvíc odsere, zda velké hospody, dávno nekuřácké, kam chodí pražská smetánka, nebo malé vesnické hospůdky, hospůdky s domácí atmosférou kde každý zná každého, kde se ukrývá to pravé bohatství Čechů…..kam chodí voliči Zemana a odpůrci multi kulty šílenství.

Zamysleli jste se někdy na tím, že jsme jen součástí velké hry….hry o zničení Evropy a nahrazení původních obyvatel lidmi s jiných kontinentů……hospody a zákaz kouření je jen další krůček.

Mám opravdu obavu, že zákaz kouření a snaha o zničení českých hospod, je jen dalším krůčkem ke splnění snu těch nových inteligentů jako je skautská studentka….Sen se jmenuje MULTIKULTURNÍ EVROPA, zničení původních národů, kultur, myšlení lidí. Zničení lásky k vlasti. Zničení tradice muž, žena, dvě děti.

Proto musíme vytrvat v boji za zákaz zrušení kouření. Není to jen boj o tu blbou cigaretu, ale je to boj za naši zemi a národ. O svobodě podnikáníani nemluvím….

PS: Jsem totální nekuřák. Nikdy jsem nekouřil a nikdy ani nebudu. Ale podporovat svobodu hospod budu už jen z demokratického principu. Ať klidně smrdím jak prase….ale ať je dodržována demokracie a právo majitelů hospod na provoz jejich zařízení….a ať tady nikdy neslyším Alláh Akbar a pak velká rána…..

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč


Celkem za měsíc: 12 747,60 Kč
Vybráno 36.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 34 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.