LANGSADLOVA

Boj soudružky Langšádlové: Nepohodlným nezávislým názorům zakroutíme krkem! Po bolševicku!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Pokud si někdo jen na chvilinku myslel, že TOP 09 je snad pravicová strana, byl už dávno vyveden z omylu. Ve svém středu totiž produkuje komunistické kreatury nejhrubšího zrna. Příkladem z poslední doby může býti třeba soudružka Langšádlová. Ta po vzoru Klementa Gottwalda vymyslela jak zakroutit krkem. Komu? No přece nepohodlným názorům, které nesouzní se současnou propagandou multikulturního socialismu a jejich nositelům. Tedy všem “desinformačním” médiím, která nepapouškují jediné správné mainstreamové názory.

Soudružka Langšádlová tedy spojila síly s Janem Farským (STAN), Markétou Pekarovou Adamovou (také TOP09), Vlastimilem Válkem (TOP09), Janem Lipavským (Piráti) a Janem Jakobem (TOP09) a podali společně trestní oznámení. Prý pro šíření poplašné zprávy a podněcování nenávisti vůči nějakým osobám. Prý se totiž v poslední době objevily takové hoaxy, které vážně ohrožují životy lidí a přímo na některé osobnosti útočí. Nesmíme se stát otroky desinformací! … končí rozčilená soudružka svůj plamenný post na sociálních sítích.

lansadlovaA kdože je tím, kdo soudružce Langšádlové vadí a na koho tedy asi bez jediného relevantního důkazu podává se svoji Timurovou partou trestní oznámení? No samozřejmě: Aeronet, Protiproud, Arfa, Pravý prostor a další … kydá špínu Langšádlová. 

Už jsme si zvykli, že nás tito apoštolé jediné správné pravdy křivě označují jako desinformační web, zvykli jsme si, že nás dávají do stejné škatulky jako třeba extrémisticky proruský Aeronet či jiné opravdu hloupé weby typu Vlasteneckých novin, ale … Oni tak nikdy neučiní na základě nějakého konkrétního důkazu. Oni, stejně jako nyní Langšádlová, si prostě vycucají z prstu nějaké křivé nařčení a operují s ním jako s faktem. Je to taktika Langšádlové, Českých elfů, Vrábela, nelez.cz, manipulatori.cz a všech dalších, kteří se snaží svobodné a nezávislé názory na Pravém prostoru cenzurovat a ekonomicky jej zničit. Hrozně jim totiž vadíme a oni se nás bojí.

Bojí se toho, že se do veřejného prostoru dostávají nepohodlné, neeurosocialistické a nemultikulturní názory nezávislých autorů, které narušují jejich teplo a smrádeček pohodlného života za peníze daňových poplatníků. Nic neumí, nic neprodukují, nevytváří žádné hodnoty. Tak dští síru. Jsme pro ně nekalá konkurence, která by mohla ukázat, že král je nahý. A jim by mohly peněžní toky vyschnout. Tak kolem sebe kopou.

Bohužel je to dnes v souladu s oficiální politikou neomarxistické EU. Proto mají prostředků na naše očerňování a na naše ničení dosti. Proto jsou tak slyšet a z nejvyšších míst je jim nasloucháno a dokonce se s nimi spolupracuje na ministerských úrovních. Zmagořené nadnárodní korporace ze strachu, aby nebyly nařčeny ve stejném duchu jako “desinformační” weby, stahují tam reklamy. Ideologická a ekonomická cenzura jede na plné obrátky. Zakroutíme “desinformátorům” krkem! Po bolševicku!

Po bolševicku probíhá celý tento “boj proti desinformacím”. Typickým příkladem jsou například týdenní výstupy Českých elfů, manipulace spolku Nelež či právě aktuální trestní oznámení s. Langšádlové. Prostě se smísí mnoho nesmyslů bez relevantních důkazů a výsledný výpotek pak vyznívá tak, že Pravý prostor publikuje šílené konspirace, adoruje Rusko a Putina, šíří nenávist či dokonce je antisemitický. Ano, tak to všechno dohromady navaří jako kočička s pejskem dort pomocí zamíchání jiných webů, článků a “myšlenek”,  aby celkové vyznění bylo dle jejich vylhaných představ. Když se jich ptáte na konkrétní články, které by jejich nesmyslné výkaly o PP potvrzovaly, samozřejmě mlčí. 

Oni totiž jsou placeni za to, aby nezávislé weby zničili. Nezávsilé weby jako je Pravý prostor jsou totiž kaňka na jejich krásném novém multikulturně eurosocilastickém světě. To není možné připustit a tak je třeba “bojovat s desinformacemi” s plnou vervou. Lží, podvody, udáváním, trestním oznámením. Gottwald se musí v pekle smát jaké si vychoval “skvělé” pohrobky. 

Jak se může Pravý prostor a další nezávislé weby tomuto obrovskému tlaku bránit? Velmi, velmi těžko. Oni nás například odříznou od všech velkých poskytovatelů reklamy, která nás živí a udržuje při životě a pak nás ještě pomluví, že na našich stránkách máme reklamu nevkusnou, škaredou, prostě fuj! Jinou bohužel mít nemůžeme. Nadnárodní molochy ovládající trh naslouchají takovým jako Langšádlová a ekonomicky nás cenzurují.

Co nám tedy zbývá? Jak přežijeme? Jenom díky přízni čtenářů, které si velmi vážíme. Ta všechny naše protivníky a likvidátory “sere” (s prominutím) nejvíce, té nás chtějí zbavit. Ale spolu s vámi vážení naši čtenáři budeme bojovat. Budeme bojovat, protože svoboda slova je pro nás svatá. Pokud nám někdy pomůžete třeba i malým darem na provoz, budeme vám velmi vděčni. Spojme síly a nedejme se!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 640 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
178 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)