rouska-1024x683
29.9.2020
Kategorie: Společnost

Boj rouškařů a nerouškařů

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Život nám změnily testy a docela zvláštní, že testovacích zařízení jsou miliony. To, co jsme dřív vůbec nepotřebovali nám teď určuje jak máme žít.

Je naprosto neskutečné co se děje kolem roušek. Rouškaři a nerouškaři si jdou po krku a mimochodem ti méně tolerantní jsou v tomto případě rouškaři. Zrovna jsem shlédla video z Francie, jak tlupa rouškařů mlátí a kope do kluka bez roušky. Už tu není demokracie, už tu neplatí rovnoprávnost v názorech, neplatí lidskost a vlastně neplatí tu nic. Jen spory o tom co je koronovirus. Pro jedny neskutečný strašák a projít kolem někoho bez roušky rovná se smrt. Pro druhého další z typu chřipky. Možná horší než ty před chřipky ostatního typu, ale pořád jen chřipka. Na ni se umíralo vždy a umírat se bude pořád.

Děti a rouška.   Video ukáže rodičům co se děje s jejich dětmi při nošení roušek. Děti nosící roušky jsou plánovaně tráveny obrovskými objemy CO2. To vede u menších dětí k poruchám vývoje mozku a k neurální hypoxii. Video z USA je mazáno na všech sociálních sítích, YouTube i Facebook. Po zhlédnutí videa pošlete Prymulu i s rouškami do háje a už nikdy je dětem nenasadíte! Americký publicista Del Bigtree totiž na svém a dnes již smazaném YouTube kanálu The Highwire publikoval počátkem července výbušný pořad, ve kterém na svém synovi Everovi testoval měřící přístroj na detekci úniku CO2 z produkce taiwanské společnosti AZ Instrument Corp. Del Bigtree je odpůrcem roušek pro děti od 10 let věku a starší osoby. Před těmito praktikami varují američtí pediatři, kteří upozorňují, že u malých dětí je zakrývání úst vysoce nebezpečné, protože malé děti na 1. stupni a předškolního věku potřebují vysoký objem kyslíku po celý den pro zdravý vývoj mozku. Pokud však děti musí často anebo dokonce trvale během vyučování nosit roušky a trvá to dny, týdny, nebo měsíce, může dojít k nezvratnému poškozené vývoje mozku v důsledku neurální hypoxie.

V ČR počty nemocných každoročně dosahují statisíců, počty zemřelých v souvislosti s chřipkou zhruba 1 500 osob v roce 20187 – 2019. V aktuální chřipkové sezoně 2019/2020 bylo do března hlášeno celkem 267 klinicky závažných případů chřipkové infekce vyžadující hospitalizaci v režimu intenzivní péče, z nichž 55 osob infekci podlehlo.

Každý rok celosvětově onemocní chřipkou okolo 5 – 10 % dospělých a 20 – 30 % dětí. Je třeba uvést, že řada případů onemocnění chřipkou není závažná, mnohdy nemocný ani nevyhledá lékaře, tedy v žádných statistikách nefiguruje. Za 6 epidemických týdnů vyhledalo praktického lékaře s akutní respirační infekcí a chřipkou celkem 996 000 osob. V době chřipkové epidemie je virus chřipky dominantním původcem respiračních onemocnění.

Čísla jsou pochopitelně nižší, ale musíte si uvědomit, že nikdo nikoho nenutil do testů, nezavíral nás do karantény. Velké číslo nakažených tam vůbec není protože jsme se řídili radou lékaře. Do postele, pít čaj, brát něco na teplotu a nikam nechodit. To bylo všechno. Spousta lidé chodila s chřipkou do práce, protože si prostě mysleli, že mají rýmu. Ani lehký kašel nikoho nenutil měnit život. Život nám změnily testy a docela zvláštní, že testovacích zařízení jsou miliony. To, co jsme dřív vůbec nepotřebovali nám teď určuje jak máme žít.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 249 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.