744fe4f2888ab8758c785480706e2dd3--black-child-black-man
15.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Boj proti rasismu? Ve fotbale a ve světě vůbec?

Sdílejte článek:

PAVEL RAMPAS

Jak zpívá v jinak nádherné písni Gary Jules – “MAD WORLD”. Zvrácené filosofie sociálních inženýrů světa jsou do budoucna velkým nebezpečím, protože ve své podstatě jsou možná ještě horšími, než myšlenky rasových extrémistů.

Rasismus a antirasismus v podobě novodobých pokrokových hnutí je čisté šílenství.

Slušný a sebevědomý člověk nebude poklekávat před nikým. Ani před bílými, ani před černými, ani před jinými. Prostě pokleknutí před někým či něčím není vyjádření respektu, ale je to výraz submisivity a podřízení se něčemu či někomu. Poklekávalo se před panovníky. Před mnohdy samozvanými autoritami, které si pokleknutí rozmanitými způsoby vynutily.

Bílí nejsou víc než černí. Ale zároveň platí i v šílené době BLM, že černí nejsou víc než bílí. Tedy nebudu si před nikým máčet kolena, když jsme si rovni. Slušní a respektující lidé jsou si rovni, bez ohledu z jaké zeměpisné šířky pocházejí.

Nejsem rasista. A nikdy nebudu klečet před jinou rasou ani kulturou. Stejně tak to od nikoho nechci. Ve své zemi chci respekt ke své zemi a kultuře, stejně tak, jako ho vyjadřuji kdykoliv, když vyjedu do jiné země a kultury.

Samozvaní stoupenci antirasistických hnutí vybízí k prázdným a stupidním gestům vůči menšinám, jiným rasám, jiným filozofiím. Jsou tedy úplně stejně rasističtí, jako těch několik procent magorů, kteří opravdu různé formy nenávisti a xenofobie projevují.

Dnes mne zvedla ze židle informace (známá asi více jen pro fanoušky fotbalu), že fotbalista Kúdela byl za neprokázaný rasistický slovní !!! útok potrestán stopkou na deset zápasů. Zatímco jeho protivník Kamara, který ho napadl fyzicky, přímo před zraky zástupců UEFA a trenéra Gerrarda, za perfektní spolupráce pracovníků klubu Rangers, kteří dopředu v chodbě, kde k napadení došlo, vypnuli pro jistotu kamery, čili je jasné, že to bylo plánované a koordinované, tak Kamara dostal stopku na tři zápasy.

Tady už nejde jen o fotbal. Tento trend nám tu frčí roky světem a já se vůbec nedivím, že tato zvrácená filozofie působí vlastně přesně obráceně. K mnohem větší nesnášenlivosti obou stran.

Nemám problém s jakoukoliv kulturou, s jakoukoliv rasou, s jakýmkoliv typem člověka. Mám velký problém s lidmi, kteří se nechtějí přizpůsobit kultuře a zákonům země, ve které chtějí žít, kteří nemají respekt k hodnotám dané společnosti a mají anarchistické tendence.

A ještě větší problém mám s pseudohumanisty a sociálními inženýry, kteří úchylné myšlenky poklekávání v jakékoliv podobě šíří světem.

Zástupce vyšetřovací komise UEFA bych v tomto případě docela klidně nechal zakleknout, stejně jako to oni udělali s rovností před zákonem a čistým rozumem…

f*** off UEFA

MAD WORLD

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 194 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)