virus3
27.10.2020
Kategorie: Společnost

Boj proti koronaviru jako perverzní divadlo a manipulace

Sdílejte článek:

PROMETHEUS

Kdyby za čtenáři někdo přišel s tím, že se rozhodl, že nikdy v životě neonemocní rýmou, kašlem ani chřipkou, co by mu čtenáři řekli?! Ať se uklidní, nebo vyhledá odbornou pomoc psychiatra…. protože se ten nebohý jedinec musel pomátnout na mysli.

Jenže přesně tohle se děje v rámci “války proti koronaviru”.

Současný celosvětový “boj” proti koronaviru připomíná mladého novodobého konsomolce (u nás třeba od Pirátů, nebo z ODS), který skládá přísahu, že nikdy neodstane respirační onemocnění. Bude se před virem schovávat a celý život mu unikat, pokud mu tedy někdo nepíchne spásnou vakcínu.

Nebudu zde rozebírat možnosti, zda koronavirus je, nebo není umělého původu (podle autora článku tu byl vždy, jen se na něj netestovalo a asi 15-20 procent všech respiračních onemocnění je způsobeno právě koronaviry). Spíš mi jde o konstatování fakt.

Koronavirus se žádnou vysokou zatím úmrtností neprojevuje, roční úmrtnost je zatím ve většině nejvíce postižených zemí na nižší úrovni než v předchozích letech.

Mít pozitivní PCR test neznamená být nemocný, nebo nositelem nákazy! Nemocný člověk se projevuje symptomy (kašel, horečka atd.), nikoliv pochybným testem! Stejně tak se určuje bacilonosič odborným zkoumáním, nikoliv prohlášením ministra zdravotnictví!

Pacienti neumírají na koronavirus, ale na závažná chronická onemocnění, kterými trpěli již dříve.

Ke kolapsu zdravotnictví může v současné situaci dojít pouze tehdy, pokud o to bude současná vládnoucí garnitura usilovat! Třeba tím, že dohromady sveze mnoho starých a chronicky nemocných pacientů do několika nemocnic, sportovních hal a tam k nim postaví neškolený personál (mediky)! pak může dojít k uměle vyvolané vlně úmrtí. Další možností je zahlcení zdravotnických zařízení nemocnými pacienty třeba s nezávažným zápalem plic, kteří by se ale jinak normálně léčili doma. Pak nebude místo na vážné chronické případy a media snadno vyvolají hysterii.

Všem proto doporučuji se uklidnit, vypnout na měsíc televizi (nebo ještě lépe navždy) a chovat se tak, jak se normálně v tuto roční dobu (nástup podzimu) rozumný člověk chová. Dobře se oblékat, jíst víc ovoce a zeleninu, chodit ven a lehce sportovat podle možností. Pak se vás žádná korona pandemie týkat nebude a vláda bude muset svá nesmyslná opatření zrušit. Nikdo již už nebude věřit ani velký nos mezi očima.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 360 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.