eu-flag-2108026_960_720
15.12.2018
Kategorie: Politika

Boj o moc v EU

Sdílejte článek:

 

JIŘÍ KOBZA

Divíte se tomu, co se děje v EU? Tady je připomenutí: je to boj o moc, kdy před volbami do europarlamentu se snaží ultralevicoví europapaláši zabránit přesunu moci na pravici tím, že se ji snaží zakonzervovat do neziskových organizací, aby ti, co přijdou po nich , již nic nezmohli!

Boj o moc v budoucí EU po volbách v roce 2019

Při studiu smluv, podepsaných minulými vládami mne zarazily některé společné znaky. Prvním je, že všechny nařizují vytvoření dalších orgánů (neziskovek), které budou dozírat na správné plnění těchto smluv. Druhým společným znakem je všudypřítomná genderová vložka, která v plné šíři zohledňuje to nejhorší z extrémního feminismu. Jako kdyby záměr vnutit nám onen pomatený eurogenderismus, tu extrémní formu nenávisti k mužům, se už ani neohlížel na to, o čem že ty smlouvy vlastně jsou. Prostě když nevyjde Istanbulská smlouva, tak to vyjde v nějaké jiné, nebo další, prostě jednu smlouvu si nepřečtou až do konce, přehlédnou doložku, kterou se přihlásí k nějaké předchozí deklaraci a přihlášením z ní udělají vymahatelný dokument. Z těchto smluv není vůbec jednoduché se vyvázat.

.
Celé to na mne dělá dojem přípravy na uchopení moci v EU nevolenými orgány „občanské společnosti“ – mají výhodu, že nemají omezený mandát ani nejdou odvolat- v době, kdy se blíží očekávané přerozdělení moci v EU po nadcházejících eurovolbách. Genderistická doložka poslouží jako všudypřítomný pendrek na ty neposlušné! Takže nás čeká slabý stát a silné neziskovky, kryté právě výše zmíněnými smlouvami. Jde o to, že ať volby vyhraje kdokoliv, bude mít veliký problém jakkoliv změnit stav věci, protože v ten moment, kdy se o to pokusí, bude mít na krku smyčku arbitráží, které proti němu povedou právě ony neziskovky! Takže, kde že je ta demokracie? Já to tuším, ale nemohu to napsat….

.
Boj o přerozdělování nelegálních migrantů totiž neustává! Naopak nabývá na intenzitě a záludnosti. Když Dublin 4 narazil na odpor národů, tak pakty, vyplývající z Newyorské deklarace z r.2016 (zase ten Sobotka a ČSSD) to jistí. S velkým pokřikem z EU odmítnutý Globální pakt o migraci a mobilitě vyvolal dojem, že nejhorší je za námi. Opak je ale pravdou. Ve stínu paktu o migraci, se ukrývá druhý pakt o uprchlících, který má být podepsán 17.12.2018 v New Yorku (také s gendristickou vložkou). Tento pakt se údajně chystají podepsat vlády všech států EU. Já se ptám ale PROČ??? Náš azylový zákon je dobrý a kromě toho je zde Ženevská konvence o uprchlících, která je naprosto dostačující.

Jenže!

Neobsahuje totiž gendristickou vložku, ani nezřizují posty pro povinně financované neziskovky. Také neobsahuje povinnost přesídlování, vazby repatriací na dobrovolnost, nepředepisuje „solidaritu se zeměmi přetížených imigrací“. 

Zestručním to: nepřerozděluje moc ve státě na nevolené a nestátní subjekty, neumožňuje snadný život jejich zaměstnancům.

Největší paradox je, že tyto smlouvy jdou přímo proti platným usnesením, která SPD prosadila ve sněmovně, která odmítají přerozdělování migrantů, odmítají hlasování většinou (tedy, že co upečou Němci s Francouzi bude platit, protože ostatní státy je nepřehlasují). Rovněž jsou v rozporu s dalším usnesením, které prosadilo SPD o povinnosti vázat rozvojovou pomoc zdrojovým státům migrantů na jejich spolupráci při navracení odmítnutých žadatelů.

A o tom naše veřejnoprávní média zarputile mlčí! Proč asi? Chtějí se podílet na rozdělování moci?

Jde tedy nejspíše o to, sebrat moc národním státům a přes evropské instituce ji přefiltrovat na neziskovky, aby ti, kdo podle všech očekávání vyhrají volby, dohromady žádnou moc neměli a nemohli tedy změnit kurs imigračního zničení evropských kultur a národů.

Boj o demokracii v ČR nabírá na intenzitě a surovosti

Stejně jako všude v západní Evropě i zde v ČR probíhá lítý ideologický a propagandistický boj mezi volenými zástupci a nevolenými samozvanými aktivisty (pachateli dobra). Vidíme to v nekončícím až hysterickém soupeření aktivistů a volených zástupců. Posledních 28 let dalo totiž samozvaným aktivistům pocit moci (která jim ale nenáleží, když je nikdo nezvolil) a zvolení zástupci se stali jejich úhlavními nepřáteli, protože si dovolují reprezentovat názor, který neodpovídá aktivistům a neadoruje dostatečně Václava Havla! Vidíme zde střet dvou představ o demokracii, té volební, kdy lid promlouvá skrze výsledky voleb, a té tzv. liberální, kdy promlouvá kdokoliv, kdo si myslí, že by měl páchat dobro a poplivat nepřátele dobra (to jsou všichni kromě něj), s mandátem maximálně sám od sebe. Ultralevicoví aktivisté prosákli touto zemí jako metastázy rakoviny, štvou lidi proti sobě, sousedy proti sousedům, děti proti rodičům, stejně jako bolševici za sovětské revoluce před 100 lety. Ve školách namísto učitelů káží multikulturalismus a propagaci migrace samozvané neziskovky, islámské nadace a další aktivisté, kteří děti učí, že není nutné se učit ale mít správný politický názor (Stalin by z nich měl radost, možná i Trockij).

Jenže obyčejní občané řekli své ve volbách, jakkoliv můžeme cokoliv zpochybnit. Občané řekli, jaké programy se jim líbí a v jakém procentu budou zastoupeny ve sněmovně další 4 roky. Kupodivu, jejich názoru a hlasům právě občanští aktivisté tak nějak nedopřávají sluchu. Protože co je 2,5 mil. hlasů které v přímé volbě zvolily prezidenta, proti pár stovkám aktivistů, povykujících na náměstích, že Zeman není jejich prezident? Že tito aktivisté odmítají základní principy demokracie, ve svém svatém zanícení (zahulení) uznat? Nevadí, média je podpoří, protože dříve dosazení šéfredaktoři při změně poměrů v zemi by mohli přijít o svá teplá místa! Tak je nutné poslušně poplivat, znectít a pomluvit všechny, kdo tuto aktivistickou partu zpochybňují! Je nutné hledat (vymýšlet) trestní cauzy na vůdce, poštvat proti nim kohokoliv, od včelařů až po duchovní, každý může přispět! Vzhůru, pachatelé dobra!

Nevěřícně sleduji v poslední době výzvy těchto aktivistů k násilnějším demonstracím, rostoucí aktivity profesionálních demonstrantů, vyzývající k akcím proti demokraticky zvoleným zástupcům a dokonce proti přímo zvolenému prezidentovi. Ve Francii můžeme nyní sledovat vyšší level takového konfliktu mezi obyčejnými lidmi a vládou, který se snaží ukrást právě takoví aktivisté rostoucím násilím. Jako by konec šedesátých let, kdy v západní Evropě teror ultralevicových skupin a vybičované studentské bouře se snažily zvrátit demokratický vývoj. Jak dlouho bude trvat, než podobné násilí dorazí k nám? Bude zapotřebí další mrtvý nemrtvý student nestudent Šmíd neŠmíd? Na rozdíl od roku 89 se stávající státní moc bojí zasáhnout, jak jsme viděli 11.7.2018 při schvalování důvěry vládě (ve Sněmovní ul., kde je zákaz demonstrovat a shromažďovat se povykovala skupinky aktivistů až do 02 hod. zatímco PČR nečinně přihlížela porušování hned několika zákonů). 

Strach státní moci v ČR z aktivistů a podivných skupin a neziskovek s politickým programem, financovaných ze zahraničí, je konec konců nejlépe vidět na případu Kliniky v Praze, kdy ji squatteři beztrestně okupují navzdory rozhodnutí soudu dál a vysmívají se bezmoci policie, která nemá rozkaz Kliniku vyklidit násilím.

Autor: Jirka Kobza

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním aktu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech portálu, které je povinna studovat každá diskuze. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali a pochopili pravidla.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 106 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.