12.5.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Bohatí arabští muslimové nakupují v uprchlických táborech malé syrské holčičky na sex

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SHOEBAT 12|05|2015

A nikdo z imámů proti tomu neřekne ani slovo. Střední východ a jeho uprchlické tábory se staly nákupními centry pro bohaté arabské muže, kde jsou jim mladé dívky prodávány za velmi nízké ceny. Čím mladší a světlejší, tím lépe.

Muži kupují syrské dospívající dívky pro manželství a sex a podle arabských médií je většina těchto syrských dívek prodávána do Saúdské Arábie. Jediné, co v současné době můžeme konstatovat je, že “kupující” může dostat syrskou manželku za 100 dinárů (asi 140 dolarů), píše komentátor jordánského listu Maher Abu Tair.

syr

Kombinace nízké ceny a prakticky neexistující rodinných podmínek je lákadlem, pro které se velké množství arabských mužů hrne do uprchlických táborů pro malé syrské dívky, aby jim následně posloužily jako sexuální objekty v roli nové mladinké manželky. Také na různých fórech internetu  můžeme najít žádosti arabských mužů hledajících syrské dívky pro manželství a tyto žádosti jsou stále více rozšířeným jevem.

Podle komentátorů, se ani jeden imám či náboženský učenec islámu nezřekl zneužívání těchto mladičkých holčiček. Naopak. “Není nic špatného na takových manželstvích, pokud si je ti lidé mohou dovolit zaplatit,” řekl libyjský imám, šejk al-Ashraf Aqrabi.

Poznámka redakce: Pedofilní úchylové si kupují zvrácené potěšení, při kterém zneužívají životní zoufalství uprchlíků a nejvyšší morální autority islámu jim k tomu dávají své požehnání aniž by v tom spatřovaly cokoliv odpudivého. Dle politiky EU však tato praxe může multikulturně obohatit i náš kontinent a vnucují nám její přijetí s otevřenou náručí u nás doma. Pokrytecký hnus!

ZDROJ: shoebat.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
32 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.