black

BLM … burn, loot , murder

Sdílejte článek:

PETR VITTVAR

Co je to vlastně BLM ? Jasný důkaz toho, že nejsme a nikdy nebudeme stejní. Většina z nás byla vychována řádně dle věky osvědčených ( chcete-li židovsko-křesťanských) tradic, tj. učit se, pracovat, šetřit a postupně se zdokonalovat a tvořit ty zprofanované „hodnoty“. Domnívám se, že tak lze zhodnotit tradici „bílého muže“.


Proti stojí dnes progresivisté, nazývaní neomarxisté, výstižněji trockisté. Jejich hlavní ideou je rozvrat. Absolutní rozvrat všeho, co právě nám je blízké, tj. rodiny, ekonomiky, států, ale i sexuality, prostě absolutně všeho. A proč? Protože právě v takovém rozvratu lze schovat největší plánovanou krádež majetku, kam lidská paměť sahá.

 

Jak bude vypadat budoucnost dle BLM, Antify a dalších trockistických organizací? Hořící továrna, vyrabované kanceláře, zkáza a zmar.

Takto si noví Evropané představují budoucnost? Somálsko náš vzor? Žádná výroba, žádné zemědělství, komu se něco i přes to podaří vypěstovat, či vyrobit tomu to ukradneme a hříšníka zabijeme.

Ohromná kriminalita, znásilnění, vraždy, přepadení nikdo neřeší a jsou běžnou součástí dne. Evropskému Mogadyšu vládnou gangy násilníků a drogových dealerů. Přeháním? A jak asi bude za 5 let vypadat např. Seattle ( kde pokus již probíhá) po zrušení policie? Již dnes většina západních velkoměst „vyspělé části EU“ má velké části měst nepřístupných většině obyvatel, včetně policie, pod rizikem ztráty života.

Děkuji, toto nechci! Odstranění sochy maršála Koněva, počmárání sochy W. Churchilla jsou jen pokusné balónky, zda se i u nás podaří podobnou hru rozehrát.

NE, nesouhlasím a udělám vše pro to, aby bylo tvrdě zakročeno již v počátcích proti trockistickým revolucionářům, ať již se schovávají za jakoukoliv politickou stranu! Odstranění sochy maršála Koněva byl zločin, počmárání sochy W. Churchilla též!

Policista, který poklekne před teroristou není policista, ale zbabělec! Umíte si přestavit jak by asi probíhala druhá světová válka, kdyby spojenečtí vojáci před Němci poklekávali ? Kde je úcta k našim letcům bojujícím v RAF, vojákům gen. Svobody a dalším ?

Rozmazlené dětičky z bohatých rodin, feťáci a další zoufalci našli povyražení v „soucítění“ spočívající v rabování, násilí, a těší se, až se zbaví policie …

Nevím, zda byl zákrok proti černošskému zloději v Minneapolis neadekvátní. Ale vím, že to byl násilník, zloděj a byl pod vlivem drog. Vše ostatní je spekulace. Jak žil, tak skončil. Zda byl porušen zákon, bude teprve zkoumáno.

A pro všechny revolucionáře mám vzkaz: I chaos má svůj řád! To že ho nevidíte, neznamená že není.

Pod záštitou LCF pro Pravý prostor Ing. Petr Vittvar

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 733 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)