apocalypse-411928_960_720
9.8.2021
Kategorie: Společnost

Blíží se bod zlomu

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyNastupuje fašismus. Tentokrát s lidskou tváří. Lidé si mylně myslí, že se nic neděje, že jim nehrozí žádné nebezpečí. Jenže on je v problém v tom, že tomu reálnému nebezpečí čelíme, jen si to většina lidí neuvědomuje. Blížíme se k bodu zlomu.

Pokud se dostaneme za něj, nebude jak vrátit se zpět. Přestanou existovat papírové peníze a budeme ovládání elektronickými pasy, na které budou připisovány body za poslušnost. Ty body budou určovat, zda smíme někam jet, cestovat, jít na večeři, koupit si maso.
 .
Bude totálně potlačeno osobní vlastnictví a zavedeno sdílení. Čína už to testuje. Přijde to i k nám. Doufám, že se toho nedožiju, ale lituju děti a vnoučata. Narodí se do toho svinstva a budou to brát jako normální věc. Bude nastolen fašismus s lidskou tváří.
 .
Volič již nemá na nic vliv. Vždyť co rozhodl v USA? A co rozhodne letos v říjnu u nás? Oni do Snemovny nepustí ani jednu euroskeptickou konzervativní stranu. Bojí se i těch 5%. Media rozhodnou volby.
 .
Pak ale #budefičák
 .
Svět už ale nikdy nebude, jaký byl. Lidé nebudou mít jak postavit se těm, co to budou ovládat. Promísí nás s migranty tak, aby snížili potenciál evropanů ve všech směrech. Tak, abychom se sousedy a na ulicích bojovali o život, o kus chleba a na ně jsme už neměli sílu.
 .
Můžete mi psát, že jsem zešílel, můžete mě zablokovat nebo zavřít, ale to, co píšu, se stane. Nebude to dlouho trvat a bude to zlé proto, že nebudete připraveni. Připraveni nebudete, protože ignorujete to, co se děje a bláhově si myslíte, že se vás to netýká.
 .
Týká. Máte je za dveřmi, všude kolem sebe, v počítači, telefonu….. Říkají si nezávislé subjekty, ale jsou to jen nástroje těch, co to řídí. Bod zlomu je blíž, než tušíte.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 342 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)