woman-3040029_1280(1)
13.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Blíží se Black Friday a to je ideální čas na koupi nejen vánočních dárků

Sdílejte článek:

Vánoce se nazadržitelně blíží a my Vám rádi dáme hned několik tipů na vánoční dárky, se kterými uděláte svým blízkým pod stromečkem radost. Blíží se také Black Friday, při kterém je nakupování dárků tou nejvhodnější dobou.

Dárek pro muže k Vánocům

Lámete si hlavu nad tím, co nadělit mužskému pohlaví k Vánocům? V Ageo vybíráme vánoční dárek nejčastěji z kategorie ,,holení”, zde se jako ideální dárky nabízí například holící strojky, žiletky, gely a pěny na holení, ale také nezapomínejte na to, že každý správný muž musí vonět a tak se nezapomeňte podívat do kategorie ,,Péče o tělo” kde si můžete vybrat z mnoha deodorantů nebo vod po holení nebo pokud váš muž vlastní auto, tak také nahlédněte do kategorie ,,Potřeby pro auto” kde mu můžete vybrat unikátní osvěžovače právě do jeho auta.

Dárky pro ženy k Vánocům

Říka se, že vybrat dárek pro ženu je snadnější než kupovat dárek pro muže. Věřte, že v kategorii pro ženy nemusíte brát ohled na to, zda dárek kupujete své ženě, mamince, dceři nebo babičce. Nachází se tu totiž mnoho univerzálních dárků. Můžete si vybrat z široké nabídky od kosmetiky, přes hygienické prostředky až po výrobky určené pro zdraví.

Dárky pro nejmenší

Očekáváte v brzké miminko? Nebo miminko už máte? Tak nezapomínejte na jeho pohodlí a pořiďte své ratolesti pohodlné pleny, které si můžete vybrat z několika druhů a v různých velikostech. Pokud už je vaše dítě starší a rostou mu zoubky, tak rozhodně nesmíte zapomenout na kvalitní zubní kartáček a také chutnou dětskou pastu.

Navštivte stránky Ageo.cz a vše toto a ještě mnohem více naleznete právě tam. Nezapomeňte využít Ageo slevový kód a ušetříte kopu peněz. No není to úžasné?

Udělejte pod stromečkem radost také elektronikou nebo novým nábytkem

Potřebuje Vaše domácnost nové elektrické spotřebiče? Myčku, lednici, pračku, televizi či cokoliv jiného ? V Okay najdete prakticky vše potřebného pro chod domácnosti, ale nejen to!

Chce Váš syn nebo dcera nastartovat kariéru fotografa? Nebo je někdo z vašich blízkých vášnivý fotograf a rád byste mu pořídil jako vánoční dárek něco z tohoto oboru? Tak u nás najdete vše potřebné od fotoaparátu po veškeré příslušenství.

Pokud chcete společný dárek pro vaši rodinu, tak nejideálnějším dárkem bude nová, velká televize s HD obrazem, kterých v Okay najdete nespočet, že ani nebudete vědět, kterou si vybrat dřív.

A co takhle k té nové televizi i novou sedací soupravu? Pokud si říkáte, že to zní jako skvělý plán, tak neváhejte a navštivte nejbližší prodejnu Okay nebo koukněte na stránky Okay.cz. I Okay Vám nabídne mnoho skvělých výhod. Takový Okay slevový kód je jedna z nich.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 201 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.