woman-3040029_1280(1)
13.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Blíží se Black Friday a to je ideální čas na koupi nejen vánočních dárků

Loading...
Sdílejte článek:

Vánoce se nazadržitelně blíží a my Vám rádi dáme hned několik tipů na vánoční dárky, se kterými uděláte svým blízkým pod stromečkem radost. Blíží se také Black Friday, při kterém je nakupování dárků tou nejvhodnější dobou.

Dárek pro muže k Vánocům

Lámete si hlavu nad tím, co nadělit mužskému pohlaví k Vánocům? V Ageo vybíráme vánoční dárek nejčastěji z kategorie ,,holení”, zde se jako ideální dárky nabízí například holící strojky, žiletky, gely a pěny na holení, ale také nezapomínejte na to, že každý správný muž musí vonět a tak se nezapomeňte podívat do kategorie ,,Péče o tělo” kde si můžete vybrat z mnoha deodorantů nebo vod po holení nebo pokud váš muž vlastní auto, tak také nahlédněte do kategorie ,,Potřeby pro auto” kde mu můžete vybrat unikátní osvěžovače právě do jeho auta.

Dárky pro ženy k Vánocům

Říka se, že vybrat dárek pro ženu je snadnější než kupovat dárek pro muže. Věřte, že v kategorii pro ženy nemusíte brát ohled na to, zda dárek kupujete své ženě, mamince, dceři nebo babičce. Nachází se tu totiž mnoho univerzálních dárků. Můžete si vybrat z široké nabídky od kosmetiky, přes hygienické prostředky až po výrobky určené pro zdraví.

Dárky pro nejmenší

Očekáváte v brzké miminko? Nebo miminko už máte? Tak nezapomínejte na jeho pohodlí a pořiďte své ratolesti pohodlné pleny, které si můžete vybrat z několika druhů a v různých velikostech. Pokud už je vaše dítě starší a rostou mu zoubky, tak rozhodně nesmíte zapomenout na kvalitní zubní kartáček a také chutnou dětskou pastu.

Navštivte stránky Ageo.cz a vše toto a ještě mnohem více naleznete právě tam. Nezapomeňte využít Ageo slevový kód a ušetříte kopu peněz. No není to úžasné?

Udělejte pod stromečkem radost také elektronikou nebo novým nábytkem

Potřebuje Vaše domácnost nové elektrické spotřebiče? Myčku, lednici, pračku, televizi či cokoliv jiného ? V Okay najdete prakticky vše potřebného pro chod domácnosti, ale nejen to!

Chce Váš syn nebo dcera nastartovat kariéru fotografa? Nebo je někdo z vašich blízkých vášnivý fotograf a rád byste mu pořídil jako vánoční dárek něco z tohoto oboru? Tak u nás najdete vše potřebné od fotoaparátu po veškeré příslušenství.

Pokud chcete společný dárek pro vaši rodinu, tak nejideálnějším dárkem bude nová, velká televize s HD obrazem, kterých v Okay najdete nespočet, že ani nebudete vědět, kterou si vybrat dřív.

A co takhle k té nové televizi i novou sedací soupravu? Pokud si říkáte, že to zní jako skvělý plán, tak neváhejte a navštivte nejbližší prodejnu Okay nebo koukněte na stránky Okay.cz. I Okay Vám nabídne mnoho skvělých výhod. Takový Okay slevový kód je jedna z nich.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 174 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.