3500
3.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Blbá nálada v Německu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EVEY HAMMOND 03|05|2016

Občas se mě někdo ptá, jaká je v Německu nálada. To se špatně popisuje. 

Příklad dnes z nákupu: stojíte na pokladně, pokladní tam dá cedulku, že další zákazníky nebere. Přijdou dvě Arabky, za nimi dva Němci. Pokladní říká, že další zákazníky nebere, Němci se seberou a jdou hledat jinou pokladnu. Arabky tam stojí, čumí, přežvykují a nehnou se… Jen mají ukřivděné pohledy.

Při posledním nákupu dva Arabové proběhli pískající pokladnou a utekli, pokladní s platem 400 e měsíčně tam sedí a jen kouká…

Ten každodenní pohodlný příjemný pozitivní život, který tu byl, je prostě pryč. Dobrá nálada, respekt, vzájemná tolerance, všechno fuč.

Je to taková pachuť, která vám zůstane na jazyku, jako smrad, který vám čpí v nose ještě dlouho potom a nemůžete se ho zbavit….

Všichni jsou naštvaní, strašně naštvaní, jsou to jen pohledy, tichá komunikace, nikdo nic neříká… Všichni mlčí a uvnitř zuří.

Přijdou volby a přijde účet. A ten účet nebude hezký.

PS: K textu jen poznámka a video, která ukazuje, že Němci toho opravdu už mají plné zuby a mlčet přestávají: 

Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas nebyl schopen dokončit svou řeč při oslavách Svátku práce 1. Máje, jelikož byl Německým lidem hlasitě vypískán a vyhnán z pódia.

Ti lidé na něj opakovaně řvali „Zrádče“, „Levicová kryso“, „Vypadni!“, „To my jsme lid,“ a „Maas musí jít!“, což ho nakonec přimělo zrušit svou řeč a prchnout do svého obrněného Mercedesu s eskortou svých ozbrojených bodyguardů.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
21 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.