BABISOVI3
1.3.2021
Kategorie: Politika

Blahosklonnost nebo idiocie?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝRozhodnutí vlády, mimochodem značně umíněné, kterým je omezení pohybu lidí v rámci hysterie spojené s covidem, vešlo v platnost. Představa politiků a jejich naprosto nepochopitelná snaha znemožnit lidem jet po víkendu do práce je ukázkou ignorace reality. Sehnat si ve dnech volna potvrzení o zaměstnání v jiném okrese je asi tak jednoduché, jako si nyní obstarat oblečení pro děti. Tedy téměř nemožné. Přesto se policisté a příslušníci Celní správy dostavili na komunikace spojující různé oblasti České republiky a kontrolují plnění nesmyslných zákazů a nařízení. Prý budou dnes tolerantní. To je skutečně už drzost.

V několika vstupech premiéra Babiše jsme se o víkendu dozvěděli pár zajímavostí. Nejdříve si poplakal, jak moc se snaží bojovat s covidem a co on sám zajistil včetně léku, o kterém my již půl roku hovoříme jako o možné pomoci při léčbě virového onemocnění, jakým covid je, tedy Invermektinu. Ten již několik lékařů soukromě pro své pacienty nějakou dobu shání a výsledky léčby jsou mnohem lepší než čekání na spásné vakcíny. Ty jsou navíc ve skladech, protože se víceméně čeká, jaký dopad budou mít na obyvatelstvo v případu proočkovanosti. Nejdále je Izrael, Spojené arabské emiráty a v Evropě Velká Británie. A právě z Izraele údajně Babiš sehnal pár tisíc dávek vakcín.

Dále nám Andrej vysvětlil, jak potřebné je omezit pohyb obyvatel, protože nárůst nemocných je dle vlády alarmující. Bohužel nám nikdo nevysvětlil, jak politici a média dospějí každý den k novým počtům, co vše čísla zahrnují, a tím pádem ani to, nakolik jsou reálná. Přidal prohlášení o zavření společností, které nebudou chtít testovat své zaměstnance. Taky lze čuchat jednu věc. Andrej Babiš má udávaných cca 35000 zaměstnanců. A protože stát kšeftuje s testy a dalším zdravotnickým materiálem, Babiš si dokáže velice dobře spočítat, o kolik peněz by mohl stát připravit na daních, bude li testovat ve svých firmách při započítávání režie testů. A s tou dokáže velmi obratně manipulovat. Zdá se Vám to být konspirace? Jak známe Babiše, má to dobře vymyšlené. No a ostatní si budou muset nakoupit materiál schválený vládou. Jak to asi funguje?

Babiš konzultuje stav kolem covidu s Angelou Merkelovou, ortodoxní zastánkyní celosvětové vakcinace. Omezení u nás jsou často spojená s těmi v Německu. Skoro se zdá, že český premiér poslouchá německou kancléřku. Přesně to si přál bývalý Babišův spolustraník Telička. A blízko k tomuto přístupu má i několik stran opozice. Možná se tím ukazuje, proč nynější nouzový stav vyhovuje téměř všem s výjimkou velké části občanů České republiky. Lze tedy očekávat, že to, co se připravuje v Německu, potká i nás.

Andrej se skoro plačtivě vrátil k lednovému výletu své paní do Dubaje. Vysvětlil to tím, že mu kdosi vyhrožoval zastřelením. Takže v obavě o život rodiny nás ujistil, že šlo o její úklid do zahraničí. Trochu se lišila interpretace toho, zda li o výhružkách Monika Babišová věděla či nikoliv, ale to už je detail. Babiš za svůj život připravil o majetek mnoho lidí, viz kauza Kosteleckých uzenin, několika zemědělců a majitelů polností, zaklekávání Finanční správy. Tito jednotlivci a majitelé firem se spravedlnosti nikdy nedovolali a nikdo by se nemohl divit, kdyby se Babišovi dostalo pozornosti ze strany poškozených nad rámec ohnutého práva. V podstatě to bylo otázkou času, kdy to přijde. Přidejme také jeho posez na dvou křeslech, tedy premiérském a podnikatelském, kdy ze své funkce dokáže ovlivnit různá výběrová řízení. A věřte, že to dělá. Babišová neunikala před šíleným střelcem, odjela na dovolenou. Andrej opět lže, jak když tiskne. I kdyby střelec existoval, premiér a jeho rodina mají takovou ochranu, že uklidit rodinu do bezpečí je snadnější než sednout na letadlo směr Dubaj.

Začal třítýdenní pokus znehybnit Českou republiku. Aktivita Babiše a Hamáčka nabírá na intenzitě a už vůbec dávno nejde o covid. Před rokem začal proces změny společnosti a my taháme za kratší konec. Všeobecně lidstvu vládnou grázlové a nutno konstatovat, že mi jich tu máme skutečně dostatek. Připravuje se akce, která spojí nespokojené z řady států. Ani my bychom neměli být stranou. Je nejvyšší čas vzepřít se.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 339 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)