BABIS1219
6.6.2020
Kategorie: Politika

Blahopřeju Andrejovi k přijetí mezi čučkaře

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Dneska to stálo za to. Tisková konference Andreje s Petříčkem, člověk čeká co z nich vyleze a pak se ukáže, že hoši z BISky mají důstojné a zdatné nástupce. Kauza Ricin dostává nový rozměr a stává se z tragikomedie.  Ricin nikoho neotráví, ale zničí ještě další politické kariéry. Uvidíte ve volbách. 

Takže jsme se dozvěděli, že kauza Ricin je smyšlená. Ano díky Andreji, to už víme od chvíle, kdy nejlepší novinář světa Kundra s celou bombastickou informací příšel. Vysmívali jsme se tomu už tenkrát. Nějak jsme zaboha nedokázali přijít na to, proč by Putin dal rozkaz k likvidaci třech českých idiotů, kteří jsou našemu státu mnohem nebezepčnější naživu ve svých funkcích. 

Krátce to shrnu… Na ruské ambasádě jsou idioti na entou, hrají tam proti sobě zpravodajské hry a v rámci tohoto soupeření poslali naší BISce dopis o ricinu. A světe div se, udělal to ten stejný, který údajně ricin přivezl.  Končakov.  Čučkaři nejenže takový dopis vzali vážně, ale ještě k tomu hned poinformovali Kundru. 

A teď tu o Červené Karkulce. 

Takže na ruské ambasádě se perou mezi sebou, vymýšlejí si o ricinu, a posílají smyšlené dopisy naší tajné službě. Ti stejní rusové, kteří jsou prý hrozbou pro celý demokratický svět si neumějí uhlídat ani lidi na své ambasádě. Já se nedivím, že Lavrov tomu říká provokace.  

Ne, sorry, na něco takového nemám. Rusové nemají pořádek na svém úřadě a posílají provokační dopisy, protože tam asi moc chlastají. Prý vnitřní boj.  Andreji, nedokážu pochopit, jak jsi s takovou blbostí mohl vystoupit před kamery. A já tě považoval za chytrého. Právě jsi přišel o deset procent hlasů, protože mezi tvými voliči jsou i lidi, kteří myslí vlastní hlavou a nemají rádi, když je někdo uráží takovou kravinou. Až si tě Minář bude dávat k snídani, ještě mu popřejí dobrou chuť. 

Pár informací jste nám ale hoši zůstali dlužni… 

Kdypak jste ten dopis dostali? Před Končakovovým příletem nebo až po něm? 

Jak to vypadalo? Prostě přišel mail s příponou .ru? Nebo někdo hodil anonymně obálku do schránky? Nebo to šlo českou poštou? 

Kdopak tu informaci pustil Kundrovi? 

Jak víte o vnitřním boji na ruské ambasádě?  Že by nějaký agentek? A když jsme u toho… kdo vám řekl, že je ten dopis smyšlený? nebo přišel druhý mail, který popíral ten první? Kdopak vám to řekl? 

Jak víte, že ten dopis napsal zrovna Končakov? Že by tam byl podepsaný? Nebo už vám poslal něco i dřív? Považovali jste ho za svého informátora? 

Úplně vidím Petříčka, jak rozčileně mává ruskému velvyslanci před nosem nějakým tím dopisem a ten se směje a říká, že o ničem podobném neví a nabízí Petříčkovi stakan vodky, aby se uklidnil. A Petříček pak vyleze před kamery a řekne na plnou hubu, že se to nedalo řešit diplomaticky. Ne, to opravdu nedalo. Na debilitu není léku. 

Já osobně vidím dvě možnosti. Buďto platí moje první úvaha, že čučkaři dělali PR Kolářovi a maličko se jim to vymklo z ruky a protože tam panují opravdu neuvěřitelné poměry, tak se z toho pokoušejí vylhat takovou hovadinou. Celá kauza od začátku do konce vznikla v BISce za pomoci Petříčka a Koláře staršího. Jen nevím, koho chtěli vlastně poškodit. Nicméně po dnešní tiskovce bych řekl, že hlavní blbec je náš Velký Bocián. 

Druhá verze je, že naši zpravodajci spolkli menší ruskou hru i s navijákem a příručkou k tomu. Taková cílená dezinfromace. Jednak už vědí, že jsou čučkaři posraní až za ušima a diplomata si nedovolí prošacovat ani když mají info o ricinu. A zřejmě Rusům někdo na ambasádě donášel  a oni potřebovali prostrčit informaci, aby zjistili, ke komu se dostala i když neměla.  Pošleme čučkařům dopis o kterém nikdo neví a kdo s ním u nás vyrukuje, ten dělá pro BISku a sebereme ho. 

Pokud měla BISka informátora, tak už ho nemá a chudák agent už někde úpí na mučidlech pod ústředím FSB.  

Zbytek už je jen taková ubohá pomsta. 

A nebo ještě jedna možnost… Petříček řekl, že kauza je smyšlená, že žádný agent s ricinem není a nikdy nebyl. Ti co napsali smyšlený dopis jsou  vyhoštěni… a za dva dny Kolář najednou zaklepe bačkorami… 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 852 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)