black
16.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Black Lives Matter je nejenom rasistická, ale také likvidační kampaň

Sdílejte článek:

JOSEF PROVAZNÍK

Black Lives Matter je nejenom rasistická, ale také likvidační kampaň. Stejně jako před tím MeToo a všechny podobné kampaně posledních letech, ve kterých se neomarxističtí iniciátoři inspirovali u bolševiků, maoistů a hitlerovců.

Každá taková kampaň je (záměrně) lehce zneužitelná. Proto jsou spolupachateli na zničených lidských životech nejenom vypočítaví a pokrytečtí aktivisté a násilničtí vykonavatelé, ale i ti “dobří a slušní” herci, zpěváci, politici a sportovci, kteří chtějí pod hlavičkou té či oné kampaně budovat lepší svět.

Iniciátoři těchto kampaní přímo počítají s tím, že vnášejí do společnosti neklid, chaos, rozbroje a nenávist. V koutku duše doufají, že rozloží co nejvíce rodinných, přátelských i jiných vztahů. Daří se jim to úspěšné.

Dva příklady:

V USA si manželka nějakého srbského fotbalisty dovolila kritizovat Black Lives Matter. Klub dal tomu fotbalisty nůž na krk s tím, že se když se neomluví a od toho komentu manželky se nedistancuje, tak s ním ukončí smlouvu. A co myslíte? Postavil se za svou manželku ten čutálista? Ne! Sklopil uši a pokorně se omluvil.

Druhý příklad se vztahuje k nějaké kanadské módní návrhářce a moderátorce. Píše o tom mj. Expres. Ta moderátorka byla obviněna jistou černoškou, že ji “zastrašila bílou nadřazeností”. Čeho se v praxí dopustila? Dovolila si polemizovat o výzvě Black Lives Matter!

Už takhle je to bizarní až až, ale to ještě není konec. Ta moderátorka totiž byla propuštěna a distancovala se od ní i milá choť prince Harryho. I když byla za kmotru jejímu děcku a byly největší kamarádky.

Ale ještě pořád není konec. Fakt to jde vyšponovat ještě výš. Ta moderátorka se totiž místo bránění veřejně kaje a sype si popel na hlavu. A to ji přitom ani nikdo nemučil, jako tomu bylo při zinscenovaných komunistických procesech.

Nejenom ve středověku, ve 30. letech 20. století v Německu nebo v 60. let za čínské kulturní revoluce, ale ve dnešní době se najde spousta naivků a užitečných idiotů.

Tyhle a podobné příběhy by měli číst a přemýšlet o nich. Dřív než budou s budovatelským nadšením sdílet marketingově vyvoněné hashtagy, protože:

SPOLUPACHATEL JE TAKÉ VINÍKEM. A je jedno, že z naivity, nevědomosti, hlouposti nebo předposranosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 6 550,00 Kč
Vybráno 18.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 616 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.