biden2020
26.3.2021
Kategorie: Politika

Blábolení Bidena dostane svět k hrozbě atomové války

Sdílejte článek:

IGOR PRASOLOV

Politika prezidenta USA Jo Bidena ohrožuje světovou bezpečnost, jsou přesvědčena argentinská média. Ve vysílání pořadu “Good Morning America” televizního kanálu ABC nový prezident USA Jo Biden podrobil kritice politiku hlavy Ruska Vladimíra Putina. Dovolil si příkré výroky na adresu ruského prezidenta a obvinil Moskvu z pokusu “podkopat volby v roce 2020″. Tón vystoupení byl dost ostrý. Světový tisk živě zareagoval na sdělení amerického lídra. Argentinský list Pagina12 připomíná, že u Bidena i před tím byly incidenty, kde se neblýskal schopností vedení světové diplomacie.

Dříve napsal článek o tom, co bude dělat, když se ocitne v Bílém domě. Biden v ní chrlil urážky a sliboval, že navrátí Americe tu nadvládu, jíž se zřekl jeho předchůdce Donald Trump.

“Bláboly Bidena jsou mimořádně nebezpečné. Vyjadřuje nálady, vládnoucí v týmu tajemníků a poradců, kteří patří do jeho vlády, i do vlády Trumpa, i Obamy, i jejich předchůdců. Je to názorný projev státní ideologie impéria s obnoveným nepřátelstvím, nasměrovaným dnes proti Rusku a Číně”, píše argentinský list.

Novináři jsou přesvědčeni, že Biden může ohrozit bezpečnost celého světa, neboť vojensko-průmyslově-finanční komplex potřebuje válku. Poukázali na skutečnost, že v současném světě nemůže existovat nadvláda pouze jedné země, jak to chce Biden. Tyto doby jsou už pryč a nynější rozložení ekonomické, technologické, politické a vojenské moci ve světě se dělí ještě na Rusko, Čínu, Evropu atd.

Šéfredaktor časopisu “Archont” Anton Bredichin poznamenal, že bláboly Bidena mohou dostat svět k hrozbě atomové války.

“Dokonce v Argentině je už jasné, že obnovit hegemonii USA nemohou a že bláboly Bidena jsou mimořádně nebezpečné. A je jasné, čím je toto blábolení nebezpečné – hrozbou atomové katastrofy. Nový prezident USA vnímá z nějakého důvodu Rusko především v logice konfrontace a vojenského čelení. A dokonce v tomto kontextu se dnes nacházíme – nejsou to jenom tanky k horizontu a největší ve světě jaderný arzenál, ale také Kalibry a SVS Vagnera. Ale s novými nástroji USA bojovat neumí nebo to dělají hůř, než si myslí”, je přesvědčený Bredichin.

Expert podotknul, že Rusko je již ve světě vnímáno jako země, která darovala lidem vakcínu. Rusko znovu získává image v postpandemickém světě.

“Ale veteránovi americké politiky to podle mne uniká. A je špatné, že ale nejen jemu, nýbrž i tomu týmu, který dnes ze starce těží”, uzavřel Bredichin.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 909 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)