svoboda slova218
22.3.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Bitva o svobodu se zdá být prohrána

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRKdyž se Bruselem, Paříží a Berlínem podporovaná vlna migrace začala hnát Evropou mnozí to kritizovali. Okamžitě byli v médiích nazýváni fašisty, xenofoby apod. Když se ukázalo (a Soudní dvůr EU to potvrdil), že islám není jen náboženství, ale celý právní systém, a ten je podle SD EU neslučitelný s demokracií, obratem začaly některé země v EU povolovat dvojí právo na svém území. Kdo tento absurdní stav kritizoval byl v médiích označen za islamofoba a dále jako vždy za nacistu, fašistu apod.

Pominu skutečnost důkazu, kdo to používání pojmů z dob minulého století a II. Světové války vrátil do médií. Občané to nebyli. Pominu skutečnost, že ani migrační vlna a ani zavádění dvojího práva nepřinesly nic pozitivního, naopak soužití mezi lidmi se v Evropské unii (EU) zhoršilo. Přesto nadávky, urážky a nálepkování na kritiky špatného stavu v EU neustávají, naopak se zvyšují. Ti, kteří poukazovali na politickou odpovědnost Bruselu, Paříže a Berlína byli nezřídka označování jako osoby nenávistné.

Nic z této centrálně řízené a mohutně dotované mediální masáže ale nepomohlo. A ani nemohlo, protože stav se zhoršoval a zhoršuje počet teroristických útoků a obětí se zvyšoval a další přibývají, naposledy v Nizozemí a Itálii. Vládnoucí politici z Bruselu, Paříže a Berlína vidí v mnoha zemích (včetně u nich doma) nástup kritických stran, které by nejenže mohly vyvést své země z EU, jako to učinila Británie, ale dokonce by mohly nezodpovědné politiky poslat před soud, jak o tom hovoří maďarský premiér Orbán a italský ministr Salvini. Strach z následků prováděné zjevné devastace Evropy, kterou dosud politici v Bruselu, Paříže a Berlíně podporovali, donutil tyto maškary demokracie ke změně taktiky.

Kritici politiky Bruselu, Paříže a Berlína už nejsou jen nacisté, fašisté, xenofobové či islamofobové, ale už jsou vlastně zakuklení budoucí teroristé. A proto padají návrhy na sledování osob bez soudu, na právo policie na příkaz zavřít jakýkoliv kritický web resp. server, proto jsou tlaky na firmy, aby nezadávaly reklamy na kritických serverech, protože tyto jsou označovány jako „podporující terorismus“ a firmám by proto hrozily hospodářské sankce.

Toto je dnešní Evropská unie. Toto je výsledek politiky „Více unie“.

Toto je důsledek toho, že mnoha voličům bylo až příliš dlouho lhostejné, co se kolem nich děje.

Náprava tohoto stavu může být pouze radikální. Kdo věří na nějakou „perestrojku“ Bruselu tak ať si vzpomene jak dopadla ta Gorbačova (SSSR), který o ní měl upřímný zájem. Ale v Bruselu žádný zájem o nápravu není.

Nereformovatelné nezreformujete. Je nutné položit nový smluvní základ.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 078 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.