vojacka
30.7.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Bitva o Evropu vstupuje do další fáze

Sdílejte článek:

PETR HAMPL 30|07|2016

Střetnutí mezi evropskou civilizací a islámem vstoupilo do dalšího stádia. Zprávy o vraždách v Evropě už přichází po hodinách. Za pár týdnů nejspíš nastoupí cenzura, ale zabíjet se už nepřestane. Není na tom nic divného. Všichni, kdo se namáhali zjistit si alespoň základní fakta, věděli už několik let, že jakmile se muslimové přesunou do Evropy v dostatečném počtu, začnou jednat přesně takto.

Občan očekává, že se konečně začne něco dít a že evropské vlády podniknou aspoň něco k zajištění bezpečnosti. Nebo aspoň, že přestanou podnikat kroky, které situaci dále zhoršují. Ale je to očekávání bláhové. Poslední dny jednoznačně ukázaly, že vládnoucí elity jsou s vývojem v zásadě spokojeny a nemíní na svém jednání nic měnit.

Vládu, která ohrožuje samotné fyzické přežití vlastního národa, by měl logicky smést výbuch lidového hněvu. Revoluce, masové demonstrace, generální stávka, majdan… Ale nic se neděje. Lidé nadávají, bojí se, ale dál chodí do práce a dodržují zákony.

Tak by občan očekával, že vládní strany alespoň drtivě prohrají příští volby. Jenže výzkumy preferencí nenaznačují ani to. Ano, k nějakému poklesu dochází. Ale snad kromě Rakouska je to všude jen takový pokles, že ho v rámci předem domluvených stran dokáží nahradit.

Občan zatíná pěsti v bezmocném vzteku a klade si dvě zásadní otázky.

 • Proč jsou lidé neschopní odporu?
 • Co mohu udělat já?

Z nejrůznějších výzkumů víme, že současnou imigrační politiku podporuje méně než desetina obyvatel (stát od státu se to liší, ale v zásadě můžeme hovořit o takto nízkých číslech). Jenže nezapomínejme, že je to ta desetina, ve které jsou koncentrováni specialisté na manipulaci veřejným míněním – sociologové, psychologové, reklamní experti, public relations specialisté, novináři, vysokoškolští učitelé a další. Není tedy divu, že dokážou neustále vymýšlet takové příběhy, které podstatnou část společnosti přesvědčí, že problém ještě není urgentní.

Během posledních měsíců se tak vystřídaly různé verze příběhu.

 1. Islám je v zásadě stejný jako křesťanství. Integrace imigrantů bude hladká.
 2. Problémy existují, ale jsou to fakticky sociální problémy. Když daňoví poplatníci vynaloží dost peněz, bude to možné vyřešit.
 3. Ano, je řada faktů svědčících o tom, že muslimové se snaží Evropany vyvraždit nebo zotročit. Ale všechny tyto fakty jsou smyšlené (tzv. hoaxy).
 4. Přiznáváme, že k vraždám a znásilňování dochází, ale dopouští se toho jen malá část muslimů žijících v Evropě. Je to otázky psychických poruch, nikoliv střetnutí civilizací.
 5. Zvykněte si na to. Vzhledem k celkovému počtu Evropanů jsou počty obětí statisticky nevýznamné.

Vlastně nejvíc šokující je na tom rychlost, s jakou se verze příběhu mění. Každých pár měsíců či dokonce týdnů platí něco jiného. A rýsuje se už verze příští. Ta bude říkat, že hlavním viníkem je oběť, která svým chováním muslimy vyprovokovala. Jednou tím, že nosila příliš krátkou sukni. Podruhé tím, že venčila psa. Potřetí tím, že pobývala v místě, kde se podává alkohol. Počtvrté tím, že navštívila křesťanský kostel. Popáté tím, že neplatila daň místní islámské komunitě. Muslimové tak budou stupňovat požadavky a bezpečnostní aparáty evropských zemí se v rámci prevence útoků zaměří na prosazování islámských pravidel. To je něco, co už se začalo dít.

Ale na konci toho není bezpečí. I kdyby všichni Evropané konvertovali k islámu, nezískají tím možnost vycházet na ulici beze strachu. Stačí se podívat, jak často dochází k atentátům a vraždám v čistě islámských zemích.  

Bitva o záchranu evropské civilizace vstupuje do další fáze. A výsledek závisí na tom, zda se najde dost odhodlaných obránců. Není to bitva na náměstí, ale o lidské mysli. Snadno si totiž všimneme, že společnost je rozdělena v zásadě do tří skupin.

 1. Vítači. Ti jsou v podstatě smířeni s vyvražděním původních obyvatel Evropy (to jsem vysvětlil zde). Nemá smysl ztrácet čas diskuzemi s nimi.
 2. Lidé, kteří chápou situaci. Pro ně je typické, že nespoléhají na informace z několika mainstreamových kanálů a z vládních prohlášení. Zpravidla dostávají i nějaké zprávy přes facebook, čtou malé nezávislé servery, hovoří se známými atd.
 3. Lidé, kteří jsou znepokojeni či vystrašeni (to musí být v téhle době každý), ale jsou odkázáni na státní televizi či mainstreamová média, takže se pokaždé nechají ukolébat, že situace je vlastně pod kontrolou.

Pokud se podaří otevřít oči i té třetí skupině, povede to k vytvoření většiny natolik masivní, že žádný vládní aparát nebude schopen zabránit výměně vlády a nebude schopen zabránit tomu, že se Evropané postaví na odpor. A není důvod pochybovat o tom, že případné střetnutí by bylo velmi rychlé. Jednalo by se totiž o srážku dvou populací naprosto rozdílné kvality. Kolonisté by pak nakonec mohli být rádi za kultivovaný odsun.

Bojovník této fáze války – to ale není někdo, kdo přepadá ubytovny nebo se dopouští jiných násilností. Takoví rychle skončí ve vězení a nic nevyřeší. Platným bojovníkem je ten, kdo:

 • nasdílí pravdivou informaci na Facebooku,
 • pošle ji e-mailem svým přátelům,
 • nechá brožurku s pravdivým popisem situaci v čekárně u lékaře,
 • navštíví souseda nebo pozve kolegu na pivo a řekne mu, jak se věci mají.

To je to, čím je možné prolomit monopol oficiální propagandy. Ano, je to nepříjemné, člověk si může připadat jako jehovista, ale válka nebývá příjemná. V sázce je ale příliš mnoho.

Vojáci této fáze bitvy budou také muset na sobě pracovat. Lidé v televizi slyší varování před „extrémisty“ a „xenofoby“, takže to bude chtít dobrou argumentaci, znalosti, odkazování na prameny atd.

Nicméně pokud tuhle fázi války prohrajeme, může nás čekat zoufalý boj proti politickému islámu využívajícímu celou sílu evropských policejních aparátů a nejmodernějších technologií. Ale i to by byla lepší varianta než podrobení se.

ZDROJ: Petr Hampl

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 158 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...