Screenshot_3BLM
9.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Bílý pár zamaloval nápis Black Lives Matter. Sorosova prokurátorka je obvinila z nenávisti

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Pokrytectví kolem kultu Black Lives Matter nebere konce. Zatímco levicoví aktivisté všech barev pleti většinou beztrestně a často s požehnáním úřadů ničí jednu sochu za druhou, za pouhé přemalování nápisu na silnici nyní dvěma bílým lidem hrozí vězení. Konkrétně v tomto případě až rok v okresní věznici.

Nápis vznikl během oslav americké nezávislosti 4.července. Autoři jasně žlutého nápisu k tomu získali povolení města. Ale jen o pár hodin později k nápisu dorazila dodávka s dvěma bílými lidmi, mužem a ženou, a ti černou barvou nápis přemalovali.

Z jejich aktu existuje video, kde zatímco žena pokračuje v přemalování nápisu, muž diskutuje s přihlížejícími a říká jim, že jsou oba unavení z toho, co je veřejnosti prezentováno. “Není tu žádný útlak. Žádný rasismus. Je to levicová lež.”

Kalifornské úřady, které mají možná nejvyšší procento ultralevičáků ve svých řadách, zareagovaly velmi rychle. Oba bílí byli obvinění z vandalismu a porušování občanských práv.

Černošská státní zástupkyně Diana Becton, kterou v minulosti podpořil Soros, k obvinění sdělila:

“Musíme poukázat na kořeny a vedlejší produkty systémového rasismu (říká černoška, která je státní zástupkyní pro celý kalifornský okres Contra Costa) v naší zemi. Hnutí Black Lives Matter je důležitou kauzou občanských práv, která si zasluhuje veškerou naši pozornost. Památník byl mírumilovným a mocným způsobem, jak vyjádřit důležitost černých životů v okrese Contra Costa a v celé zemi.”

Ne všichni ale mají názor, jako prokurátorka Becton. Prezident Trump označil plán na provedení stejného “památníku” v New Yorku za “symbol nenávisti”.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 292 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.