jar4
17.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Bílý farmář v Jižní Africe posekán sekerou, unesen, mučen. Přežil …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Jihoafrická policie vyšetřuje další brutální útok na bílého farmáře černými z této soboty v oblasti Addo.

Farmář (63) byl napaden sekerou třemi černými útočníky, kteří na něj čekali, až se vrátí domů. Když otevíral bezpečnostní vrata, vrhli se na něj, zasadili mu několik úderů sekerou a zbili ho. Zranění naštěstí nebyla vážná, a tak jej černoši mohli vyzpovídat ohledně další farmy, kterou měl na starosti, a donutit ho, aby je dostal i na tuto farmu, kterou stejně jako tu jeho kompletně vykradli a cennosti naložili do farmářova vozu.

Během celé té doby byl farmář neustále bit a byl u toho, když černí hledali majitelku druhé farmy, pro kterou si přišli do její ložnice. Ta ale naštěstí nebyla doma.

Černí pak farmáře svázali a v jeho autě plném ukradených cenností jej odvezli k bankomatu, kde jej donutili vybrat peníze.

Kromě fyzického utrpení čelil farmář i psychickému tlaku, kdy se trojice neustále hádala, jak s ním naloží. Dva z nich trvali na tom, že musí být zabit, třetí byl proti.

Noc strávil farmář v neznámém domě, kde byl držen svázaný a nejistý, co se mu stane.

Druhý den ráno byla jeho kreditní karta opět použita pro nákup v Port Elizabeth. Útočníci se rozhodli, že ho nezabijí a odvezli ho k čerpací stanici, kde odešli a nechali ho svázaného. Muži se podařilo osvobodit a i se svými zraněními dokázal auto nastartovat a odjet pryč na druhou farmu, kterou černoši také vykradli, a zavolat si pomoc.

Sousedé, kteří přijeli, zavolali sanitku a policii. Shodou okolností byl bývalý muž majitelky farmy, Andre de Villiers, před mnoha lety před očima své rodiny brutálně zastřelen.

   

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.