bidenkomunista
12.1.2021
Kategorie: Politika

Bidenovo volební vítězství znamená urychlení neomarxistické revoluce

Sdílejte článek:

SN

Politici Demokratické strany nedávno prohlašovali, že by chtěli pojmy jako „matka“, „otec“, „syn“ a „dcera“ nahradit více „genderově neutrálními“ slovy jako „rodič“ a „dítě“. Ředitelka Centra mezinárodního práva Institutu Ordo Iuris Karolina Pawłowska se k tomuto vývoji vyjádřila a zároveň poukázala na to, co vítězství Joea Bidena znamená pro západní společnost.

Karolina Pawłowska

Karolina Pawłowska

„Bohužel vidíme, že spolu s prohrou prezidenta Donalda Trumpa v Americe dojde k rychlým a negativním změnám týkajícím se fungování politického divadla. Jejich cílem je podkopat základní sociální instituce rozmarům radikálních aktivistů,“ uvedla v rozhovoru pro portál Dorzeczy.pl.

Pawłowská se domnívá, že tyto kroky mají vést k hlubokému sociálnímu inženýrství v USA, jehož hlavním cílem je učinit člověka zcela bezmocným vůči veřejným institucím tím, že zbaví lidstvo jeho základních struktur. Varovala, že tento jev je nebezpečný a díky Bidenovu vítězství se situace může obrátit k horšímu a tyto změny budou zavedeny mnohem rychleji.

Právníčka zdůraznila, že Biden se podřizuje tlaku radikálních požadavků týkajících se ochrany lidského života a rodiny. To bude mít dopad nejen v USA, ale povede to i ke změně politiky USA na mezinárodní scéně.

Pawłowská vysvětlila, že v posledních několika letech byla ochrana života, rodiny a základních práv jednou z klíčových oblastí zahraniční politiky USA, která byla vyjádřena v jejích akcích v Organizaci spojených národů. Připomněla, že USA spolu s Brazílií, Polskem a Maďarskem iniciovaly v OSN koalici nazvanou „Partnerství pro rodiny“. Jeho vrcholnými úspěchy bylo schválení takzvaného ženevského konsensu o Octtovi. 22, 2020, který stanovil, že potrat nemůže být nikdy považován za lidské právo, že každý život by měl být chráněn a že rodina je základní společenskou buňkou, na které stojí společnost.

„Vzhledem k současné situaci je téměř jisté, že USA opustí toto spojenectví a přejdou na druhou stranu. Změna prezidenta v USA pravděpodobně silně ovlivní OSN, kde jsou radikální koncepce často tématem úvah a rezolucí,“ řekla Pawłowská.

Právnička hovořila také v souvislosti s tím, že zástupce demokratů zakončil modlitbu, která slavnostně zahajovala zasedání Kongresu USA slovy „amen“ a „awoman“. Amen se ani nezmiňuje o mužích, ale je latinsky „budiž“.

Zdůraznila, že cílem takového vyprávění je vytvořit dojem, že žijeme ve světě založeném na mužském útlaku a nadvládě, což je třeba ukázat i ve slovech, která používáme každodenně. „V případě slova „amen“ se jedná o totální zneužití, neboť se nespojuje s muži a znamená „budiž“, řekla a dodala, že pocit systematické diskriminace má být vytvořen v náboženském kontextu a začleněn do společenského povědomí národa.

Pawłowská zdůraznila, že neomarxistické teorie používají různé otázky ve fungování určitých sociálních skupin k vysvětlení potřeby provádět sociální inženýrství. To je stejná rétorika, jakou používali marxisté, kteří tvrdili, že zrušení soukromého vlastnictví pomůže vytvořit dokonalý svět.

„Moc dobře víme, že k tomu nedošlo,“ dodala.

Odhaduje se, že během 20. století bylo na celém světě pod komunistickou nadvládou zabito na 100 milionů lidí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 322 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.