clintonbiden
11.7.2020
Kategorie: Politika

Biden slíbil Američanům, že když ho zvolí, bude všechno lepší než nyní

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Ve čtvrtek měl Joe Biden řeč v Dunmore, v Pennsylvánii, kde vyzdvihl význam střední vrstvy obyvatelstva pro americkou ekonomiku a zdůraznil, že pokud bude prezidentem, tak se všichni v USA budou mít lépe než během Trumpovy éry.

Prohlásil:

“Poctivou práci musíme v budoucnu odměňovat právě takovou měrou, aby si každý mohl dopřát alespoň skromný luxus.”

Zní to vznešeně, ale tento pán přece vládl spolu se svým přátelům Obamou celých osm let a tehdy nikdy takovou větu nepronesl. A ani nic neudělal, aby se to, o čem mluví až nyní v rámci tak typicky přehnaných volebních příslibů, stalo realitou už tehdy.

V Dunmore řekl i to, že bude podporovat zvýšení minimální mzdy o 100 procent, to znamená na 15 dolarů za hodinu. Také slíbil, že jako prezident se přičiní o zlepšení života těch vrstev společnosti, které jsou systematicky zanedbávány, například Afroameričané.

I v tomto případě si však jen vstřelil vlastní gól. Vždyť systematicky Afroameričany zanedbávala už Obamova vláda, která měl všechny možnosti takové systematické zanedbávání ukončit.

Biden ve své řeči napadl i prezidenta Trumpa. Vyčítal mu špatnou správu korona-krize (někteří experti si myslí, že pokud Biden vyhraje, tak korona v USA rychle skončí, nikoli však z důvodů skvělého manažování).

Na závěr řekl:

“Je nevyšší čas ukončit Trumpovu politiku rozdělovaní Američanů na dva tábory a tyto štvát proti sobě.”

Zapomněl však dodat, že v historii USA ještě nikdy nebyl prezident, kterého by opozice tak soustavně a systemticky štvala a ničila všemi možnými metodami, a tak torpédovala jeho práci pro americký národ, jak to dělali současní Demokraté ve spolupráci s médii.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 656 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.