biden2020
24.1.2021
Kategorie: Politika

Biden, rasa, pohlaví a migrace …

Sdílejte článek:

COM/FB

Tak USA mají nového prezidenta. Po ospalém projevu, kdy všechnu svou energii věnoval tomu, aby správně přečetl, co pro něj napsali, se Biden odebral k hromadě executive orders (ty, co dříve Demokraté kritizovali) a zrušil Trumpova opatření (když Trump rušil opatření Obamy, čelil kvůli tomu řadě žalob). Pro občany USA tam jsou 3 hlavní linky – rasa, pohlaví a migrace. A bohužel to pro ně nevěstí nic dobrého.


1. Critical Race Theory se stává ústředním motivem nové administrativy. Tato ideologie vychází z předpokladu, že americká (a potažmo i západní) civilizace je vybudována na rasismu a všichni běloši se na tomto rasistickém systému vědomě nebo nevědomě podílejí a benefitují z něho (white privilige). Jelikož je samotná společnost vybudována na rasismu, žádná opatření to nedokáží napravit a je potřeba systém svrhnout a vybudovat nový (viz. BLM). Dokonce i snaha o nastolení rovnosti bez ohledu na rasu, původ nebo ekonomický status jsou ze strany CRT vnímány jako další snaha bělochů o klamání černochů za účelem udržení white privilege. Více o CRT např. zde

Trump CRT zakázal ve státní sféře a v organizacích přijímajících federální podporu (např. školy). Biden to zrušil, takže školy zase mohou volně vymývat mozek malým dětem a přesvědčovat je, že se mají stydět za to, že jsou běloši a černošským dětem budou zase tvrdit, že jsou od narození oběti a mají právo bělošským dětem všechno vzít.

2. Biden také nařídil, aby školy nebránily transgender jedincům ve sportech nastupovat proti dívkám. Takže talentovaná středoškolačka doufající ve sportovní stipendium se bude muset modlit, aby se méně talentovaný hoch nerozhodl, že je vlastně taky žena a to stipendium by se mo hodilo. A pak se s holkama bude samozřejmě sprchovat a sdílet šatny.

Biden jmenoval i transgender zástupkyni ministra zdravotnictví. Oficiálně se mluví o tom, jak bude bojovat proti Covidu, ale sama prohlásila, že bude bojovat za to, aby “nenávistné” misgendering bylo považováno za duševní poruchu. AP mezitím článek samozřejmě stáhlo.

3. Biden představil U.S. Citizenship Act, kde se věnuje migrantům a jejich rodinám a jak zajistí, aby ilegální migranti nebyli diskriminování, snadno získávali povolení a pracovali. Současně také zahrnul ilegální migranty do census a zvýšil se tak počet míst v Kongresu pro státy, které jich mají nejvíc (např. Kalifornie) a jsou shodou okolností baštami Demokratů. Bašty Republikánů mají většinou smůlu.

Díky Demokratům je americká ekonomika v troskách a Američané nemohli skoro celý rok pořádně pracovat. A když by se to mělo začít zlepšovat, přijdou do USA karavany ilegálních migratnů a vezmou chudým Američanům práci. Korporace to samozřejmě vítají, protože budou moci zaměstnat levnější migranty místo drahých Američanů.

  • FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 811,48 Kč
Vybráno 39.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 903 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)