biden2020

Biden presidentem: Komunistické státy americké … vláda neomarxistické, rasistické, multikulturní a LGBT lůzy

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Bohužel s tím nic neuděláme. Dříve nejsvobodnější země světa se stala těsnou většinou socialistickou Tramtárií fanatických levičáků. Stačí se jen podívat na podporovatele a voliče senilního Joea: Rasisté z BLM, komunisté z Antify, nenávistní levicoví neomarxisti, radikální LGBT aktivisté, černí darmožrouti s nataženou prackou pro státní podporu … a jim podobní, vše v režii Deep State. Tito vyhráli americké volby. Ještě před pár desetiletími něco nemyslitelného, dnes děsivá realita.

Socha svobody pláče a s ní všichni ti pracovití a produktivní lidé, kteří udělali Ameriku velkou, svobodnou a prosperující zemí, kde se nespoléhalo na milodary státu ani na progresivistickou sociální teorii myšlenkového komunismu. Kde multikultura měla jasně vymezené místo a pozitivní diskriminace menšin byla cizí slovo. Otcové zakladatelé USA se musí v hrobě obracet.

Nejsmutnější na tom je, že vlastní národ zradila tradiční politická strana. Zoufalí Demokraté najeli na multikulturně socialistickou vlnu, která ve slušné společnosti nemá místo. Vůbec jim nevadí, že zradili všechny principy, na kterých byly Spojené státy kdysi vybudovány. Pro svoje koryta a finanční toky se z Demokratů staly neokomunistické prostitutky, které vedou zemi do záhuby.

My, tady ve východním bloku, máme zkušenosti kam politika Demokratů vede. Jak se projeví její naroubování na kdysi baštu kapitalismu můžeme jen odhadovat. Kam až Joe Biden a jeho administrativa zajde? Kam ustoupí například černým rasistům z BLM? Budou se bílí Američané bát o svoje životy jako v JAR? Kam ustoupí aktivistům LGBT? Budou se heterosexuálové muset stydět za svoji “úchylku”? Bude v ulicích řádit Antifa a budou hořet americká města? Budou muset Demokraté neomarxistické fanatiky uplácet štědrými sociálními dávkami jak u nás cikány, aby nerabovali a nevyvolávali stále nové a nové nepokoje?

Vize je to šílená, ale bohužel naprosto realistická. Můžeme to nakonec vidět i v praxi “naší” EU. Pro pravicově orientované občany celého světa je prostě zvolení Joe Bidena presidentem USA velmi špatná zpráva. 

Jak jste spokojeni s výsledkem presidentských voleb v USA?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 492 times, 10 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
223 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.