biden2020

Biden presidentem: Komunistické státy americké … vláda neomarxistické, rasistické, multikulturní a LGBT lůzy

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Bohužel s tím nic neuděláme. Dříve nejsvobodnější země světa se stala těsnou většinou socialistickou Tramtárií fanatických levičáků. Stačí se jen podívat na podporovatele a voliče senilního Joea: Rasisté z BLM, komunisté z Antify, nenávistní levicoví neomarxisti, radikální LGBT aktivisté, černí darmožrouti s nataženou prackou pro státní podporu … a jim podobní, vše v režii Deep State. Tito vyhráli americké volby. Ještě před pár desetiletími něco nemyslitelného, dnes děsivá realita.

Socha svobody pláče a s ní všichni ti pracovití a produktivní lidé, kteří udělali Ameriku velkou, svobodnou a prosperující zemí, kde se nespoléhalo na milodary státu ani na progresivistickou sociální teorii myšlenkového komunismu. Kde multikultura měla jasně vymezené místo a pozitivní diskriminace menšin byla cizí slovo. Otcové zakladatelé USA se musí v hrobě obracet.

Nejsmutnější na tom je, že vlastní národ zradila tradiční politická strana. Zoufalí Demokraté najeli na multikulturně socialistickou vlnu, která ve slušné společnosti nemá místo. Vůbec jim nevadí, že zradili všechny principy, na kterých byly Spojené státy kdysi vybudovány. Pro svoje koryta a finanční toky se z Demokratů staly neokomunistické prostitutky, které vedou zemi do záhuby.

My, tady ve východním bloku, máme zkušenosti kam politika Demokratů vede. Jak se projeví její naroubování na kdysi baštu kapitalismu můžeme jen odhadovat. Kam až Joe Biden a jeho administrativa zajde? Kam ustoupí například černým rasistům z BLM? Budou se bílí Američané bát o svoje životy jako v JAR? Kam ustoupí aktivistům LGBT? Budou se heterosexuálové muset stydět za svoji “úchylku”? Bude v ulicích řádit Antifa a budou hořet americká města? Budou muset Demokraté neomarxistické fanatiky uplácet štědrými sociálními dávkami jak u nás cikány, aby nerabovali a nevyvolávali stále nové a nové nepokoje?

Vize je to šílená, ale bohužel naprosto realistická. Můžeme to nakonec vidět i v praxi “naší” EU. Pro pravicově orientované občany celého světa je prostě zvolení Joe Bidena presidentem USA velmi špatná zpráva. 

Jak jste spokojeni s výsledkem presidentských voleb v USA?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 870 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
223 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)