biden2020

Biden presidentem: Komunistické státy americké … vláda neomarxistické, rasistické, multikulturní a LGBT lůzy

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Bohužel s tím nic neuděláme. Dříve nejsvobodnější země světa se stala těsnou většinou socialistickou Tramtárií fanatických levičáků. Stačí se jen podívat na podporovatele a voliče senilního Joea: Rasisté z BLM, komunisté z Antify, nenávistní levicoví neomarxisti, radikální LGBT aktivisté, černí darmožrouti s nataženou prackou pro státní podporu … a jim podobní, vše v režii Deep State. Tito vyhráli americké volby. Ještě před pár desetiletími něco nemyslitelného, dnes děsivá realita.

Socha svobody pláče a s ní všichni ti pracovití a produktivní lidé, kteří udělali Ameriku velkou, svobodnou a prosperující zemí, kde se nespoléhalo na milodary státu ani na progresivistickou sociální teorii myšlenkového komunismu. Kde multikultura měla jasně vymezené místo a pozitivní diskriminace menšin byla cizí slovo. Otcové zakladatelé USA se musí v hrobě obracet.

Nejsmutnější na tom je, že vlastní národ zradila tradiční politická strana. Zoufalí Demokraté najeli na multikulturně socialistickou vlnu, která ve slušné společnosti nemá místo. Vůbec jim nevadí, že zradili všechny principy, na kterých byly Spojené státy kdysi vybudovány. Pro svoje koryta a finanční toky se z Demokratů staly neokomunistické prostitutky, které vedou zemi do záhuby.

My, tady ve východním bloku, máme zkušenosti kam politika Demokratů vede. Jak se projeví její naroubování na kdysi baštu kapitalismu můžeme jen odhadovat. Kam až Joe Biden a jeho administrativa zajde? Kam ustoupí například černým rasistům z BLM? Budou se bílí Američané bát o svoje životy jako v JAR? Kam ustoupí aktivistům LGBT? Budou se heterosexuálové muset stydět za svoji “úchylku”? Bude v ulicích řádit Antifa a budou hořet americká města? Budou muset Demokraté neomarxistické fanatiky uplácet štědrými sociálními dávkami jak u nás cikány, aby nerabovali a nevyvolávali stále nové a nové nepokoje?

Vize je to šílená, ale bohužel naprosto realistická. Můžeme to nakonec vidět i v praxi “naší” EU. Pro pravicově orientované občany celého světa je prostě zvolení Joe Bidena presidentem USA velmi špatná zpráva. 

Jak jste spokojeni s výsledkem presidentských voleb v USA?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 942 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
223 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)