joe-biden-dan-kamala-harris-343435
27.1.2021
Kategorie: Politika

Biden nevydrží dlouho, drží židli Harrisové

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Sedmá velmoc ukázala svoji skutečnou moc. Nikdo na světě si nemůže být jistý,  kam tohle povede. Kdo ovládá internet ovládá neuvěřitelnou sílu.

Nevyjadřuji se k situaci v USA protože tam nežiji, ale jejich jednání v některých věcech nás velmi ovlivňuje a to se mi vůbec nelíbí. Vytrácí se svoboda slova a stávají se věci dříve naprosto nemyslitelné.

Twitter dal doživotní basu Donaldu Trumpovi, který byl v té době prezidentem USA. Internet dal nevídanou moc všem majitelům sociálních sítí a teď nám ukázali zuby s podtextem, když máme moc zavřít pusu Trumpovi, tak nikdo na této planetě není před v bezpečí.

  • Twitter má hodnotu 521 miliardy dolarů a sídlí v San Franciscu. Má 126 miliónů uživatelů. Zakladatelé Jack Dorsey.
  • Facebook  má hodnotu 500 miliard USD a sídlí v Kalifornii. Má 2,5 miliardy uživatelů. Zakladatel Mark Zuckerberg.

Myslím, že tohle otřáslo všemi vyvolenými a každým politikem kdekoliv na zeměkouli. Sedmá velmoc ukázala svoji skutečnou moc. Nikdo na světě si nemůže být jistý,  kam tohle povede. Kdo ovládá internet ovládá neuvěřitelnou sílu. Teď zničili Trumpa, zítra to může být Orbán, pak si mohou smlsnout na Putinovi nebo Lukašenkovi a zůstanou jen ti, co jim polezou do zadku. Nikdo si už nemůže být ničím jistý a řítíme se drsnou spirálou do nového otroctví. Život, jak ho znala generace co žili za totáče i za tohohle podivného kapitalismu co je říznutý komunismem s prvky fašismu, je definitivně pryč.

USA si říká kolébka demokracie a to už je dávno lež. Pořád je tu hořká pachuť voleb a dosazení Joe Bidena na post prezidenta, aby za chvíli odstoupil a do křesla sedla pravá královna USA prozatím viceprezidentka Kamala Harrisová. Kamala Harrisová je most k příští generaci, řekl o ní Joe Biden a jeho slova nám toho hodně naznačila. Z logiky americké politiky, kdy viceprezidenti často později sami kandidují na prezidenta, vyplývá, že výběrem Harrisové ukázal Biden zároveň na ženu, která to může dotáhnout až do  Bílého domu.

Harrisová prosazuje  užívání marihuany či povinné rozvážení dětí odlišných ras do škol v jiných čtvrtích, aby byla podpořena rasová různorodost. Prezidenta Trumpa kritizovala za to, že při debatách odmítal odsoudit skupiny hlásající bělošskou nadřazenost. Postavila se proti migračním dekretům prezidenta Trumpa.

Jak by asi dopadla země v čele s touto ženou, co bělochy považuje za ty, co by měli všechno co vybudovali odevzdat těm, které ona vyzdvihuje. Proto si nemyslím že Biden je hrozba. Hrozba je jeho možná nástupkyně.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 692 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)