bidenriot
21.1.2021
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Biden nebyl zvolen, ale dosazen těmi, co ovládají svět, tedy nás

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyNastoluje se celosvětový socialismus, který již plynule přechází ve fašismus a lidé tomuto vývoji nepochopitelně tleskají, přestože jsou na cestě do otroctví. Stejně, jako dnes rozdělili společnost „politicky“, stejně tak „zítra“ rozdělí rodiny tak, že mnohé děti budou stát proti svým rodičům.

Nastupuje fašismus a pro ty, kteří tomu nevěří a kteří si jej pletou s nacismem, je stručný popis ZDE. Tím, že se chováme tak, že se tváříme, že se to neděje, tím, že si mylně myslíme, že se nás to netýká, tím, že jsme líní, nebo nemáme odvahu se ozvat a vzepřít, tím posíláme sebe, naše děti a vnuky do otroctví, ze kterého se nepůjde vymanit. Užíváme si dostupné požitky a nechápeme, že jsou na dluh, který budou splácet i naši pravnuci.

Ten dluh často navyšujeme vlastními půjčkami na věci, které nutně nepotřebujeme. Přijímáme lži médií a politiků za vlastní názor. Necháme se ovládat. Podléháme uměle vytvořené atmosféře strachu, a tak poslušně dodržujeme jejich zákony a nařízení, vyplňujeme formuláře, necháme se dobrovolně monitorovat, očkovat a zítra možná čipovat. Ten domnělý blahobyt zůstane jen těm poslušným, ale i těm jej pak vezmou, pokud za něj tvrdě nezaplatí.

Zlikvidují klasické rodiny a docílí toho, že děti budou udávat rodiče a rodiče své děti. Zasejí nenávist mezi ty, co se dnes mají rádi. Už se to děje. Podívejte se na to, co se dnes děje v USA. Připravují celosvětovou válku, která rozdělí svět. Lokální války probíhají, ale vy si myslíte, že se vás netýkají, že jsou daleko. Nejbližší je 800 km od naší republiky. Lidstvo brzy podlehne a stane se otrokem fašismu, který spustí genocidu neposlušných. Už to začalo.

Lidé začnou být „poslušní“, ale ta poslušnost je nezachrání, jen těm nahoře dá větší sílu a neomezenou moc. Už je skoro pozdě ale ještě ne zcela, pokud se tomu okamžitě vzepřeme tomuto vývoji. Nečeká nás nic hezkého a dobrého. Bude se stupňovat omezování svobod, zvyšování povinností, vytváření závislosti populace na těch nahoře a postihování neposlušných.

Vystupňuje se ekoterorismus pod heslem „záchrany“ přírody, ovzduší, planety, který v konečném důsledku životní prostředí zhorší, ale těm, co to tady řídí to přinese obrovské zisky. Za třicet let již nebudou dnešní klasická auta a nebudeme je řídit, protože je budou řídit “oni”. Už neuvidíme pasoucí se krávy a nedáme si steak. Nedáme si vepřo knedlo zelo, protože vepřové a knedlíky jsou nezdravé a zelí jedovaté.

Naše děti budou prostřednictví školství a on-line výchovy, která nahradí výuku, formováni v “jejich” voliče a bytosti, mající ten “správný” názor. Budeme umírat na pracovní úrazy a infarkty, protože zvýšením důchodové hranice nás donutí pracovat ve vysokém věku. Nadstandardních “požitků” budou smět užívat jen ti poslušní.

Zruší papírové peníze, aby nás mohli sledovat, ovládat a v případě potřeby potrestat blokací finančních prostředků. Nezapálíme si cigaretu. Neopečeme si buřty u ohníčku. Budou rozhodovat v zájmu “našeho zdraví” o tom, co smíme jíst a kolik toho smíme sníst. Zlikvidují podstatu rodiny, která je základ státu, a tak si postupně z lidstva vytvoří poslušné stádo, protože děti nebudou vychovávat rodiče, ale „oni“

Seberou nám zbraně, protože budou tvrdit, že nás před těmi “špatnými” ochrání tím, že je budou izolovat. Budou kvóty na všechno, i na radost a štěstí, protože s ničím se přece nesmí plýtvat. Nastupuje fašismus, přijdou války, protože války mažou dluhy a oni je potřebují smazat. Nastupuje nebezpečnější totalita, něž tu byla díky tomu, že prostřednictvím nových technologií o nás budou vědět vše.

Menšina bude diktovat většině. Už to začalo: Biden prohlásil: „Národ se musí postavit nadřazenosti bílé rasy“. To nevnímám jako sjednocující projev, ale jako projev rasimu. V USA podle mého názoru demokracii nahradila manipulace, soudnictví se začíná stávat realizátorem cílů politiků a oligarchů. Svět zešílel, v USA facebook vypnul prezidenta, v Číně zase prezident vypnul Facebook.

Biden nebyl zvolen, ale dosazen s „pomocí“ Covidu těmi, co ovládají svět, tedy nás. Tak to udělají ve většině světa, protože pokud jim to prošlo v USA, projde jim to na většině planety. Jsme ve válce, jen se ještě nezačalo střílet. Zatím. Netvařme se, že se nás to netýká.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 471 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)