Biden4
8.9.2020
Kategorie: Politika

Biden a žárovka

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝAmerické prezidentské volby se blíží a situace ve Spojených státech je skutečně divoká. Demokraté potřebují za každou cenu uspět, protože další volební období bez možnosti mít zásadní vliv na vládnutí v zemi by pro ně mohlo znamenat katastrofu. Hrozí jim nejen ekonomické ztráty týkající se jejich obchodů, ale v mnoha případech i vyšetřování. Důvodů k němu je mnoho. Nejde jen o mnohokrát zmiňovanou pedofilii mnoha vrcholných politiků, podnikatelů či osobností z jiných oborů, ale také o dlouhé prsty v farmaceutickém a zbrojním průmyslu. Ne nadarmo lze konstatovat, že po čtyřiceti letech je Trump prvním americkým prezidentem, který nezačal žádný ozbrojený konflikt.

Demokraté tak dělají vše pro zvrácení nepříznivých prognóz. Neštítí se vůbec ničeho. Očerňování Donalda Trumpa začalo dlouho před jeho soubojem s Hillary Clintonovou v minulé kampani. Ta bylo dlouho favorizována, a nakonec přišel obrovský šok, když prohrála. Přestože docházelo k podvodům s korespondenčními hlasovacími lístky v její prospěch, do Bílého domu naštěstí pro svět nedošla. Výsledky demokratických voleb se snažila zvrátit pomocí obvinění z ovlivňování samotných voleb, tentokráte zcela nečekaně opět ruskými hackery. Nic takového se samozřejmě neprokázalo, nicméně ruská hrozba se od té doby stala evergreenem, který se opakuje při každých dalších volbách nejen na Západu, ale také u nás či v Bělorusku. Je s podivem, jak schopné počítačové odborníky by Rusové museli mít, aby ovlivňovali volby po celém světě, a jak nezodpovědní jsou správci sítí v zemích, ve kterých Rusko dokáže ovlivnit výsledky voleb. Samozřejmě je to totální nesmysl a zástěrka skrývající vlastní neúspěch.

Máme tu však další klání o Bílý dům a v něm jde o hodně. Demokraté nakonec nominovali Joe Bidena, jehož vysoký věk je vcelku zajímavý. Republikáni to měli jednodušší, Trump dokázal v mnohém právě Demokratům a jejich sponzorům hodit vidle do zásadních kšeftů. Týká se to například Fedu, pustil se na tenký led, kterým je zneužívání dětí ve vysokých kruzích, přestal spolufinancovat mezinárodní zdravotnickou organizaci WHO podléhající příkazům Billa Gatese, proti němuž míří i další Trumpova aktivita. Připomínky má i k OSN, stahuje postupně vojáky ze zemí, které Američanům nepatří a zvyšuje tlak na spojence v NATO, to aby jeho režii nehradily jen Spojené státy. Změny však udělal i v domácí sociální a imigrační politice, zdravotnictví a je ve válce s řadou proliberálních médií pracujících tendenčně proti němu. Sáhnul do struktur CIA a poukázal na vliv některých amerických představitelů na situaci na Ukrajině. Nic z toho se Demokratům moc nelíbí. Trump chce však v nastoupeném trendu pokračovat, takže je s podivem, že se dosud vyhnul jakémukoliv pokusu o odstranění včetně několika uměle vytvořených skandálů a pokusu o atentát. Ten zatím nepřišel, ač by se to vzhledem k agresivitě některých Demokratrů dalo očekávat.

Ti však zvolili jiné zbraně. Nejdříve bylo spuštěno šílenství MeToo a hon na muže s ním spojené. Očekávalo se, že by proslulý milovník žen Trump mohl uvíznout v sítu. To se nepovedlo, ale za to se díky němu na povrch dostali skutečnosti, při kterých se řada hollywoodských hvězd stala terčem honu na čarodějnice, a nakonec se provalil i průšvih s dětmi a jejich zneužíváním. Mezi podezřelými je řada celebrit včetně rodin Clintonů a Obamů. Skandál je zatím pečlivě utajován, ovšem nebezpečí zveřejnění v plném rozsahu stoupá s rizikem prohry Demokratů právě v prezidentských volbách. Nedávno se na sociálních sítích objevilo video rozhovoru s Hillary Clintonovou, ve které nabádá dopředu k neuznání výsledků voleb, pokud vyhraje Donald Trump. A to za každou cenu. Clintonová už nyní tuší, že Trump může opět vyhrát. I proto přišly další události. Máme tu Covid-19, o kterém Trump hovoří jinak než Gates. Dlouhodobě se střetává se svým názorem na koronavirus s farmaceutickými koncerny a postupně ukazuje na jejich spolčení s doktorem Faucim, který je šedou eminencí celé aféry nazvané Covod-19. Samozřejmě společně s Gatesem profitujícím na výrobě vakcín.

A protože se postupně ukazuje lhaní kolem koronaviru, byl v USA spuštěn další projekt nazvaný Black Lives Matter. Ten vehnal do ulic amerických měst lidi podílející se na násilí, rabování a podnítil vzájemnou nenávist mezi Američany. Na straně militantních černochů stojí teroristická organizace Antifa, na druhé Američané ochraňující svá práva, majetek a v neposlední řadě i své zdraví a životy. Je zajímavé, jak se MeToo, Black Lives Matter a Covid podařilo rozšířit po velké části světa a ukazuje to na obrovský rozsah amerických Demokratů a jejich příznivců ovlivňujících média po celé planetě. Kampaň proti Trumpovi tak jede v širokém spektru. On přesto bojuje a rozhodně není předem odepsaný. Naopak Biden už dělá vše možné, včetně pokusu získat si černochy v USA na svou stranu.

Posledním pokusem byl výrok o tom, že žárovku nevynalezl proslulý Tomáš Alva Edison, ale byl to černoch. Jde o ukázku překrucování dějin, s kterým se již 4 roky potkáváme na každém kroku. U nás i ve světě. Tento trend se uchytil a Biden se k němu jen přidal. Americké volby tak ovlivňují dění téměř všude a bude zajímavé, jak to skončí. Pro planetu by bylo dobré, kdyby Demokraté opět prohráli. Ukázalo by se totiž, jak právě oni umí zašlapat demokracii do země. A zároveň si uvědomit, které strany u nás je podporují a mají tedy stejný přístup. Třeba Piráti, Top09, STAN a pár dalších…. Ti přemýšlející a svobodomyslní fandí Trumpovi.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 020 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.