13.10.2015
Kategorie: Společnost

Bezohledný systém využívá svůj “monopol na pravdu”

Sdílejte článek:

MICHAELA MICHELOVÁ 13|10|2015

Bezmoc! Sledujeme největší loupeže světa v přímém přenosu, beztrestné zabíjení statisíců lidí na světě … opatrně, mezi prsty díváme na to jak ve světě vládnou největší hyeny, lidé s pařáty celými od krve, mafiáni, sexuální zvrhlíci, lidé obchodující s lidskými orgány, bílým masem … zloději dětí. Cítíme se jako moucha, která si spálila křídla, když drze prolétla nad hořící, čajovou svíčkou.

Stali jsme se hračkou v rukou “mocných”. Krásným příkladem je případ Evy Michalákové žijící v Norsku, jejíž tamní sociální služba Barnevernet v květnu 2011 odebrala děti kvůli podezření ze zneužívání a zanedbávání.

Za celé roky se tato podezření nepotvrdila ani nedokázala, přesto norské úřady minulý týden zbavily matku rodičovských práv ke dvěma jejím synům – desetiletému Denisovi a šestiletému Davidovi. Bezohledně si zahrály s osudy čtyř lidí a obrátily je vzhůru nohama. Z práva, spravedlnosti, lidskosti, nebo z těch nejposvátnějších hodnot rodiny udělali trhací kalendář. Podle jakého klíče se rozhodovalo?

Vítězí mocnější, ten kdo operuje s množstvím peněz, za které se dá v tomto shnilé světě koupit spravedlnost, právo i pravda. Její příběh se dotkl mé duše … Proč?

Norwegian-flag-graffiti

Nejen proto, že jsem sama matkou a před lety byla i dítětem, ale hlavně opět, zas a znova zvítězila lež! Jak to mohu vědět? Stačilo číst, poslouchat zprávy v médiích? Odkazy paní Evy na sociální síti? Ne …

Bylo to spíš čtení mezi řádky, intuice, instinkt, empatické vcítění a pak stačí jeden jediný impuls k tomu, abyste pochopili kdo je tu lhářem. O bezohlednosti lidí, kteří rozhodovali o osudu dětí svědčí fakt, že jim nestačilo dětem vzít rodiče, oni je ještě odtrhli navzájem.

Umístili do dvou pěstounských rodin. Dítě není rybička v akváriu, že ji můžete přesunout kam se vám zachce. Ono má srdce, duši, má i sny, přání … no často se je bojí vyslovit, neboť dospělí jsou hluší, neslyší jejich volání. Nevidí slzy ukryté hluboko v duši. Slzy, které se neproderou na povrch, neboť dospělí jsou i tak slepí. Oni nevidí!

Ztratili jsme sami sebe ve lžích, v konzumní mamonářské společnosti, která nám vytvořila falešné bohy, kterým věříme … a přestáváme věřit sobě. 

V médiích, nebo ve školách nám ukazují co je dobré a co špatné, určují kterou cestou máme jít, ale ta cesta není naše. Toto nejsou hodnoty, které si nosíme hluboko ve svých srdcích, toto je organizovaná kriminalita a debilizáce národů. Stali jsme se otroky tohoto zvráceného systému převzatého od “západní” společnosti, v níž se homosexualita, pedofilie, nebo krádeže dětí stávají něčím normálním, přirozeným.

Nelžeme si! Největším pokrytectvím na světě je moment, když klameme sami sebe. Svou vzácnou, čistou tvář překrýváme maskami úsměvu, zatímco duše pláče.

Podvedl nás tento svět, který je naruby … pod falešnou vlajkou přinášel zdání blahobytu, který se nakonec stejně k většině občanů nedostavil, je jen pro vyvolené. Buďme raději chudší a svéprávní jako bohatí s nožem na krku … Jak loutky vyhovující shnilým normám EU, kterým není dovoleno přemýšlet mimo jejich zákony.

Toto nejsme MY!

Naší cestou by měl být návrat k správným hodnotám, připlutí do přístavu, ve kterém cítíme teplo domova …

Návrat k sobě samému.

Probouzející se národ, je národem, který si strhává řetězy, odhazuje tíživou kouli z nohy.

Vezměme si zpět svá křídla, svou svobodu! … A pak možná, až se změníme my, změní se i svět kolem nás.

ZDROJ: Michaela Michelová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 34 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.