13.10.2015
Kategorie: Společnost

Bezohledný systém využívá svůj “monopol na pravdu”

Sdílejte článek:

MICHAELA MICHELOVÁ 13|10|2015

Bezmoc! Sledujeme největší loupeže světa v přímém přenosu, beztrestné zabíjení statisíců lidí na světě … opatrně, mezi prsty díváme na to jak ve světě vládnou největší hyeny, lidé s pařáty celými od krve, mafiáni, sexuální zvrhlíci, lidé obchodující s lidskými orgány, bílým masem … zloději dětí. Cítíme se jako moucha, která si spálila křídla, když drze prolétla nad hořící, čajovou svíčkou.

Stali jsme se hračkou v rukou “mocných”. Krásným příkladem je případ Evy Michalákové žijící v Norsku, jejíž tamní sociální služba Barnevernet v květnu 2011 odebrala děti kvůli podezření ze zneužívání a zanedbávání.

Za celé roky se tato podezření nepotvrdila ani nedokázala, přesto norské úřady minulý týden zbavily matku rodičovských práv ke dvěma jejím synům – desetiletému Denisovi a šestiletému Davidovi. Bezohledně si zahrály s osudy čtyř lidí a obrátily je vzhůru nohama. Z práva, spravedlnosti, lidskosti, nebo z těch nejposvátnějších hodnot rodiny udělali trhací kalendář. Podle jakého klíče se rozhodovalo?

Vítězí mocnější, ten kdo operuje s množstvím peněz, za které se dá v tomto shnilé světě koupit spravedlnost, právo i pravda. Její příběh se dotkl mé duše … Proč?

Norwegian-flag-graffiti

Nejen proto, že jsem sama matkou a před lety byla i dítětem, ale hlavně opět, zas a znova zvítězila lež! Jak to mohu vědět? Stačilo číst, poslouchat zprávy v médiích? Odkazy paní Evy na sociální síti? Ne …

Bylo to spíš čtení mezi řádky, intuice, instinkt, empatické vcítění a pak stačí jeden jediný impuls k tomu, abyste pochopili kdo je tu lhářem. O bezohlednosti lidí, kteří rozhodovali o osudu dětí svědčí fakt, že jim nestačilo dětem vzít rodiče, oni je ještě odtrhli navzájem.

Umístili do dvou pěstounských rodin. Dítě není rybička v akváriu, že ji můžete přesunout kam se vám zachce. Ono má srdce, duši, má i sny, přání … no často se je bojí vyslovit, neboť dospělí jsou hluší, neslyší jejich volání. Nevidí slzy ukryté hluboko v duši. Slzy, které se neproderou na povrch, neboť dospělí jsou i tak slepí. Oni nevidí!

Ztratili jsme sami sebe ve lžích, v konzumní mamonářské společnosti, která nám vytvořila falešné bohy, kterým věříme … a přestáváme věřit sobě. 

V médiích, nebo ve školách nám ukazují co je dobré a co špatné, určují kterou cestou máme jít, ale ta cesta není naše. Toto nejsou hodnoty, které si nosíme hluboko ve svých srdcích, toto je organizovaná kriminalita a debilizáce národů. Stali jsme se otroky tohoto zvráceného systému převzatého od “západní” společnosti, v níž se homosexualita, pedofilie, nebo krádeže dětí stávají něčím normálním, přirozeným.

Nelžeme si! Největším pokrytectvím na světě je moment, když klameme sami sebe. Svou vzácnou, čistou tvář překrýváme maskami úsměvu, zatímco duše pláče.

Podvedl nás tento svět, který je naruby … pod falešnou vlajkou přinášel zdání blahobytu, který se nakonec stejně k většině občanů nedostavil, je jen pro vyvolené. Buďme raději chudší a svéprávní jako bohatí s nožem na krku … Jak loutky vyhovující shnilým normám EU, kterým není dovoleno přemýšlet mimo jejich zákony.

Toto nejsme MY!

Naší cestou by měl být návrat k správným hodnotám, připlutí do přístavu, ve kterém cítíme teplo domova …

Návrat k sobě samému.

Probouzející se národ, je národem, který si strhává řetězy, odhazuje tíživou kouli z nohy.

Vezměme si zpět svá křídla, svou svobodu! … A pak možná, až se změníme my, změní se i svět kolem nás.

ZDROJ: Michaela Michelová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 9 316,00 Kč
Vybráno 26.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
9 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.