25.9.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Běžný týden s papírovými krabicemi

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 25|09|2015

Papírové krabice. Kdo by je doma neměl? Pomocníci pro uskladnění věcí, hraček, oblečení, ale i vzpomínek. Využití kreativnějším způsobem, než pro obyčejné balení, je jen na vás. V každé domácnosti se najde řada drobností, které najednou nemají svoje místo. Problém vyřeší papíroví pomocníci.

Od pondělí do pátku

Začátek pracovního týdne. V kalendáři napsány každodenní úkoly. Něco málo zařídit a k tomu celotýdenní podzimní uklízení. Po pondělním celodenním shonu v zaměstnání vás čeká ještě úklid doma. Papírové krabice vám usnadní práci. Z kalendáře na vás mrká „Petra z práce – narozeniny“. Honem ještě sehnat dárek. Chcete ho ale šibalsky zabalit. Různé velikosti papírových krabic a až v té nejmenší krabičce se bude ukrývat přívěšek pro štěstí. Originální. Další den na poštu. Vrácení poškozeného zboží není vaší zálibou, ale není na vybranou. S papírovou krabicí to ale zvládnete na jedničku. Ve čtvrtek koupit dceři dárek k svátku – pokojíček pro panenky. Nikde žádný, který by padl do oka. Nápad v podobě pokojíčku z papírové krabice společným vytvořením zabodoval. V pátek odjezd na chalupu na oslavu. Přivézt dort, chlebíčky.. Jak jinak než v praktických krabicích.

krabic

Sluneční paprsky do krabice

Podzim je tu. Kam ale s obrovským množstvím letního oblečení, které se ve skříních ještě více rozrostlo? Vystavěné komínky se vám nechce přebírat a přemístit je jen tak do horní části skříně, aby šel na ně prach. Rozdělte je třeba na hromádky „na charitu“, „vyhodit“, „prodat“, a věci, které si chcete nechat. Následně sáhněte po úložných boxech v podobě papírových krabic. Je neuvěřitelné, jak dokáže taková jednoduchá věc udělat ve všem řád. Důležitou částí podzimního úklidu je také třízení nadbytečných věcí, které se povalují kolem. Už koupě krabice je závazek k tomu, abyste úklid nepotřebných věcí zdárně dokončili. Když začnete s úklidem v pondělí po práci a dáte si každý den hodinku, během týdne vykouzlíte doma tu pravou podzimní atmosféru.

Nákup z pohodlí domova

Vstoupíte-li na stránky centrum-krabice.cz se záměrem podívat se, jaké obaly nabízejí, neopustíte je s prázdným košíkem. Každý si tu přijde na své a za hubičku. Už nemusíte přemýšlet, jak jednoduše uskladníte nepotřebné věci, zabalíte dárek či si pomůžete při stěhování.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 657,43 Kč
Vybráno 30.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.