28.10.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Bez sněhu a bez náledí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 28|10|2015

Po krátkém podzimu se zimní období blíží mílovými kroky a je tak pouze otázkou času, kdy se za okny začnou snášet první sněhové vločky. Pro někoho, zvláště pak pro děti, radostná událost, avšak například vlastníkům veřejných komunikací přibude nejedna starost. Ať už jste přímý vlastník takovéto nemovitosti či komunikace, nebo jste zaměstnancem státní správy a máte odpovědnost za úklid veřejných komunikací, představují zimní měsíce nejnáročnější období v roce, o tom žádná.

Aby sníh nezpůsobil komplikace

I když meteorologové u předpovědi zimního počasí stále tápou, připraveni bychom měli být opravdu na všechno. Průchodnost chodníků a ostatních komunikací ohrozí čerstvě napadaný sníh, stejně jako vrstva pěkně kluzkého náledí. Přírodní živly však dokáže bez problémů zkrotit společnost AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o., která má v této oblasti zkušenosti trvající déle než dvacet let. Mimo jiné služby nabízí AVE CZ také čištění komunikací, odklízení sněhu na obecní cestě,  zimní údržbu místních komunikací a chodníků.

ave

Všichni víme, jakou nepříjemnost může způsobit neodklizený a namrzlý chodník či ulice, to nemluvě o nechtěných zlomeninách nebo jiných úrazech, jež mohou být nepříjemným následkem a pořádnou polízanicí. Všechny tyto starosti převezme na svá bedra profesionální firma, která se nezalekne žádné sněhové závěje. V rámci zimní údržby odpovídá společnost, působící po celé České republice, za odstranění sněhu, posyp chodníků i komunikací a když se zima rozhodne ukázat svou pravou tvář a nastane sněhová kalamita, nasadí AVE CZ do boje silnější zbraně v podobě sdruženého výkonu. Do služeb zimní údržby patří také ruční úklid schodišť, zastávek a všech ostatních míst, kde se technika nedostane.

Zahoďte starosti za hlavu a užívejte si jen těch hezkých chvil, jež nám zima přináší. Padající sněhové vločky jsou především krásné a romantické a společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. zařídí, abyste za tímto přírodním úkazem již neviděli žádné starosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.