28.10.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Bez sněhu a bez náledí

Sdílejte článek:

(PR) 28|10|2015

Po krátkém podzimu se zimní období blíží mílovými kroky a je tak pouze otázkou času, kdy se za okny začnou snášet první sněhové vločky. Pro někoho, zvláště pak pro děti, radostná událost, avšak například vlastníkům veřejných komunikací přibude nejedna starost. Ať už jste přímý vlastník takovéto nemovitosti či komunikace, nebo jste zaměstnancem státní správy a máte odpovědnost za úklid veřejných komunikací, představují zimní měsíce nejnáročnější období v roce, o tom žádná.

Aby sníh nezpůsobil komplikace

I když meteorologové u předpovědi zimního počasí stále tápou, připraveni bychom měli být opravdu na všechno. Průchodnost chodníků a ostatních komunikací ohrozí čerstvě napadaný sníh, stejně jako vrstva pěkně kluzkého náledí. Přírodní živly však dokáže bez problémů zkrotit společnost AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o., která má v této oblasti zkušenosti trvající déle než dvacet let. Mimo jiné služby nabízí AVE CZ také čištění komunikací, odklízení sněhu na obecní cestě,  zimní údržbu místních komunikací a chodníků.

ave

Všichni víme, jakou nepříjemnost může způsobit neodklizený a namrzlý chodník či ulice, to nemluvě o nechtěných zlomeninách nebo jiných úrazech, jež mohou být nepříjemným následkem a pořádnou polízanicí. Všechny tyto starosti převezme na svá bedra profesionální firma, která se nezalekne žádné sněhové závěje. V rámci zimní údržby odpovídá společnost, působící po celé České republice, za odstranění sněhu, posyp chodníků i komunikací a když se zima rozhodne ukázat svou pravou tvář a nastane sněhová kalamita, nasadí AVE CZ do boje silnější zbraně v podobě sdruženého výkonu. Do služeb zimní údržby patří také ruční úklid schodišť, zastávek a všech ostatních míst, kde se technika nedostane.

Zahoďte starosti za hlavu a užívejte si jen těch hezkých chvil, jež nám zima přináší. Padající sněhové vločky jsou především krásné a romantické a společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. zařídí, abyste za tímto přírodním úkazem již neviděli žádné starosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 16 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.