571843_article_photo_maria-landenburger-s-kamaradkami-v-praze_900x
6.12.2016
Kategorie: Politika

Bestiální vražda Marie Ladenburger: Nesmí prý být zneužita k “demagogii a konspirační propagandě” proti uprchlíkům

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM

Dne 17. září letošního roku přesně v 02.37 opustila devatenáctiletá Maria Ladenburger párty své fakulty a jako obvykle jela na kole domů. Studentka medicíny z Freiburgu byla po cestě zastavena, znásilněna, zavražděna a hozena do řeky nelegálním afghánským migrantem, který ze své země utekl v roce 2015. Její mrtvé tělo bylo 16. 10. nalezeno na břehu řeky Dreisam poblíž Schwarzwald-Stadion celku SC Freiburg.

Zdrcená rodina vydala 26. října. smuteční oznámení v deníku Frankfurter Allgemeine Zeitung, (Traueranzeige Maria Ladenburger)  a 27. října ji pohřbila v Bruselu. Maria, která svému vrahovi vytrhla podivný chomáč 18,5 cm dlouhých černých vlasů, nebyla jen tak nějaká dívka z lidu, nýbrž dcera vysokého úředníka EU, Dr. Clemense Ladenburgera, LL.M. Ten je asistentem generálního ředitele právní služby Evropské komise.

Maria navíc působila v rámci pomoci uprchlíkům, což ji jistě doporučil nebo minimálně schválil otec. Svou chybu poznal tím nejkrutějším možným způsobem, přišel o ni. Do konce života si to bude vyčítat, na rozdíl od mnoha dalších sluníčkářů, kteří nepochopí asi nikdy. Maria byla členkou Refugee Help Freiburg. Na jedné fotce ji dokonce s kamarádkami nalezneme plnou úsměvů v Praze na hradní zdi.

Reálnou odměnu za pomoc uprchlíkům poznala na vlastní kůži, což se bohužel nedá říci o dalších mnoha neziskovkách a podivných spolcích, které ji dodnes za veřejné peníze uplatňují. Jak to bylo s nebohými chudáčky uprchlíky ve Freiburgu? No, byly s nimi problémy, ne že ne. Zaznamenány byly krádeže, napadání, sexuální útoky, prodej drog, prostě normální sorta problémů, které se s těmito živly pojí úplně všude. Média tyto problémy označila za “lokální a banální”.

Německá policie naštěstí není plná růžových sluníček, ale profesionálů a zahájila rozsáhlé vyšetřování. Nejvíce jim pomohla sama poškozená Maria, která vytrhla útočníkovi vlasy. Jeho účes byl specifický a podle stop DNA se jej nakonec i podařilo najít. Velmi důležité bylo, že na ranních záběrech z 17. října, které byly pořízeny CCTV z auta, vraha rozpoznala policistka. To byl patrně klíč. Afghánský mladík se pod tíhou důkazů ke znásilnění a zavraždění dívky doznal. Stopy DNA, které vrah zanechal, budou jistě dostatečným důkazem pro jeho odsouzení.

Neradujme se však předčasně. Tato migrantská zrůda má pouhých 17 let, což samozřejmě velmi výrazně sníží délku trestu. Pokud se tedy nestane něco mimořádného, např. že by byl vyhoštěn, může brzy zabíjet znovu.

V současné době je v Německu, tedy říši jisté zkorumpované loutky Merkelové, asi přes 1 000 000 čerstvých uprchlíků. Zkuste si sami vytipovat, který z těch chudáčků může zabít vaši dceru. Budete proti tomu něco dělat? Budete i nadále podporovat politiku ničím neřízené migrace a neskutečných dotací “ziskovkám”, které se pohybuji v miliardách EUR? Pokud ano, Bůh vám buď milostiv, jak se u nás historiků krásně říká. (Píše, mimo jiné, na svém blogu pan Tomáš Bouzek)

Nicméně celý příběh má téměř neuvěřitelné pokračování. Německý vicekancléř Sigmar Gabriel prohlásil, že zatčení 17-letého afghánského migranta podezřelého ze znásilnění a vraždy univerzitní studentky nesmí být zneužito k “demagogii a konspirační propagandě”.

0000022852
Maria Ladenburgerová

K podobné výzvě se odhodlal i starosta Freiburgu Salomon, který tvrdí, že i tento případ je nutno posuzovat individuálně a negeneralizovat podobné útoky jako rys muslimských imigrantů.

Je také zajímavé, jak dlouho dokázala mainstreamová média neinformovat o tomto útoku s rasovým a sexuálním kontextem, který provedl muslimský afgánský imigrant. My realisté musíme jen doufat a věřit, že každý takovýto otřesný případ otevře oči několika jedincům z řad sluníčkových vítačů a i oni nakonec pochopí, že tento způsob multikulturního obohacování Evropy není to co by naši civilizaci povzánšelo, ale že je to naopak cesta do záhuby.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
120 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.