Berlin-overview-cityscape-xlarge
25.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Berlín: Nový zákon dělá z policistů “šašky” a migranti se jen smějí

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Nový sporný antidiskrimační zákon zemské vlády v Berlíně prošel a byl odhlasován Senátem takříkajíc jakoby utajeně a nepozorovaně ve stínu korony. Tam vládne promigrantská ideologie pod zástavou Zelených a SPD. V hlavách těchto politiků, kteří sice dobře vědí, že v jejich městě mají migranti na kriminalitě vysoce nadprůměrný podíl, vznikla úžasná myšlenka jak to zdůvodnit.

Prohlásili, že je to jen proto, že policisté je kontrolují mnohem častěji kvůli jejich tmavému zevnějšku jak to dělají v případě bílých Němců.

Jinými slovy – v terminologii promigrantských ideologů – zde jde o diskriminaci jiné rasy a nový zákon jí má zabránit.

A co na tom, že tato slepá ideologie tím vyrábí novou diskriminaci – diskriminace vlastní berlínské policie. Toto jsou již horší poměry jako v příslovečném Kocourkově.

Podle nového berlínského zákona totiž nyní smí každý, kdo nespadá do té části berlínského obyvatelstva, kterou lze označit jako bio-Němce, podat na policistu trestní oznámení se to, že ho kontroloval nebo jen chtěl kontrolovat. V udání postačí, pokud dotyčný tvrdí, že ho policista kontroloval jen proto, že nevypadá jako bílý Němec.

V této situaci má nepříjemného černého Petra policista. On musí dokazovat, že tomu tak nebylo a ne migrant musí dokázat, že to tak bylo. Německý Absurdistán je stále absurdnější a i toto jasně poukazuje na to, že domácí obyvatelstvo Evropy stále více ztrácí svou právoplatnou dominanci ve vlastněné revíru a ta přechází na cizí kulturu.

Nejmenovaný berlínský policista se k této věci vyjádřil:

“Pokud kontroluji migranta a ten mě udá, že jsem se dopustil přitom diskriminace, tak budu mít na krku zavedení vyšetřovacího řízení, které se při současném extrémním přetížení soudů může táhnout i dva roky. V té době nemohu být povýšen. Kromě toho musím věnovat několik hodin z pracovní doby tomu, abych vypracoval mou výpověď, ve které dokazuji mou nevinu a vyvracel, že jsem jednal diskriminačně. Pokud se mi ale nepodaří zcela věrohodně vyvrátit obvinění, tak jsem se podle zákona dopustil trestného činu a v podstatě mám po kariéře. Za takových okolností si velmi mnoho kolegů dobře rozmyslí, zda mají kontrolovat migranta, pokud mají podezření, že se dopustil trestného činu. “

K tomu už netřeba nic dodat, jen to, že berlínští politici, kteří takto znemožnili vlastní policisty (a symbolicky vyjádřeno jim spoutali ruce), skvěle pomohou zvýšit kriminální aktivity migrantů.

Ale protože policistům “spoutali ruce” – tak se to projeví tím, že kriminalita migrantů “klesne” a politici si mohou hrdě říci: “Měli jsme pravdu – nový zákon to potvrzuje – migranti vůbec nejsou kriminálnější jak Němci”.

 Takže ať žije úspěšný německý Absurdistán – sláva mu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 589 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.