Berlin-overview-cityscape-xlarge
25.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Berlín: Nový zákon dělá z policistů “šašky” a migranti se jen smějí

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Nový sporný antidiskrimační zákon zemské vlády v Berlíně prošel a byl odhlasován Senátem takříkajíc jakoby utajeně a nepozorovaně ve stínu korony. Tam vládne promigrantská ideologie pod zástavou Zelených a SPD. V hlavách těchto politiků, kteří sice dobře vědí, že v jejich městě mají migranti na kriminalitě vysoce nadprůměrný podíl, vznikla úžasná myšlenka jak to zdůvodnit.

Prohlásili, že je to jen proto, že policisté je kontrolují mnohem častěji kvůli jejich tmavému zevnějšku jak to dělají v případě bílých Němců.

Jinými slovy – v terminologii promigrantských ideologů – zde jde o diskriminaci jiné rasy a nový zákon jí má zabránit.

A co na tom, že tato slepá ideologie tím vyrábí novou diskriminaci – diskriminace vlastní berlínské policie. Toto jsou již horší poměry jako v příslovečném Kocourkově.

Podle nového berlínského zákona totiž nyní smí každý, kdo nespadá do té části berlínského obyvatelstva, kterou lze označit jako bio-Němce, podat na policistu trestní oznámení se to, že ho kontroloval nebo jen chtěl kontrolovat. V udání postačí, pokud dotyčný tvrdí, že ho policista kontroloval jen proto, že nevypadá jako bílý Němec.

V této situaci má nepříjemného černého Petra policista. On musí dokazovat, že tomu tak nebylo a ne migrant musí dokázat, že to tak bylo. Německý Absurdistán je stále absurdnější a i toto jasně poukazuje na to, že domácí obyvatelstvo Evropy stále více ztrácí svou právoplatnou dominanci ve vlastněné revíru a ta přechází na cizí kulturu.

Nejmenovaný berlínský policista se k této věci vyjádřil:

“Pokud kontroluji migranta a ten mě udá, že jsem se dopustil přitom diskriminace, tak budu mít na krku zavedení vyšetřovacího řízení, které se při současném extrémním přetížení soudů může táhnout i dva roky. V té době nemohu být povýšen. Kromě toho musím věnovat několik hodin z pracovní doby tomu, abych vypracoval mou výpověď, ve které dokazuji mou nevinu a vyvracel, že jsem jednal diskriminačně. Pokud se mi ale nepodaří zcela věrohodně vyvrátit obvinění, tak jsem se podle zákona dopustil trestného činu a v podstatě mám po kariéře. Za takových okolností si velmi mnoho kolegů dobře rozmyslí, zda mají kontrolovat migranta, pokud mají podezření, že se dopustil trestného činu. “

K tomu už netřeba nic dodat, jen to, že berlínští politici, kteří takto znemožnili vlastní policisty (a symbolicky vyjádřeno jim spoutali ruce), skvěle pomohou zvýšit kriminální aktivity migrantů.

Ale protože policistům “spoutali ruce” – tak se to projeví tím, že kriminalita migrantů “klesne” a politici si mohou hrdě říci: “Měli jsme pravdu – nový zákon to potvrzuje – migranti vůbec nejsou kriminálnější jak Němci”.

 Takže ať žije úspěšný německý Absurdistán – sláva mu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 432 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.